Ne bakıştı ama :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jan1 tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    3 haftadır hergün koştugum yere gittim .Herzamanki gibi koşu alanında 7 tur koşçaktım.Normalde hiç kimseye bakmazdım.millet önüme geçmesin diye ters yöne dogru koşuyodum.yani yürüyen herkes karşıma geliyordu .ilk 5 turu attım .sonra karşıma koşan 2 kız cıktı.koşan çok az oldugu icin dikkatimi çekti.gözümùn ucuyla göz göze geldik gülümsüyordu.sonraki tur gene karşılaştık bu sefer gecerken uzaktan beni kesiyodu bende onu :) tam yanyana gelene kadar kesıştik hatta yanından gecerken kafamıy dimdirek bakısıyoduk.hatta arkaya kadar dönecekti kafalarımız. Sonra 2 tur daha kesistik.sonra kız 2 tur hiç bakmadı .gözunu kaçırdı ama gülumsüyodu hep.heralde arkadasi bana bakıyordu :) Ama kızlar beni gördügü zaman koşuyordu :) sonra işim çıktı koşuyu bıraktım.7 tur koşcaktım 14 tur koşmuşum :) Yarın gene görürsem direk konuşçm telefon ve face alcm tabi verirse :)
    Kızlarla nası konuşcam ya ben ya nasıl koşan birisini ne diye durdurabilirim acaba : D
    Kızın bakışlar yaktı zaten çok tatlı birisi tip olarak survvordaki Almeda ya benziyor :)

Son düzenleme: 10 Temmuz 2012
    bloster bunu beğendi.
  2. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    afedersin telefon numaramı kaybetmişim sizinkini alabilir miyim diyebilirsin.

böyle konuya böyle cevap.

bloster ve jan1 bunu beğendi.
  3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Telefonunu isterid muhabbet kurarımda nasıl durdurcam höyt diye önüne mi gecicem sonuçta koşuyolar :)

bloster bunu beğendi.
  4. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Koşarken onu bir müddet izle,sinsice arkasından takip et daha sonra uygun anı yakaladığın an çok hızlı olman lazım burası önemli direk omur ilik soğanına döner tekmeyi patlat.Ayıldığında bir anda bayıldığını söylersin :) şaka bir yana koşarken onu bir müddet izle arkasından falan bak biraz cilveleşin ne bileyim gülümsemeler falan, sonra pardon 1 dakika konuşabilirmiyiz diyebilirsin ilk iltifat olarakta çok güzel güldüğünü söyleyebilirsin mesela :)

kalkan333, StormBlast, StrongToMan ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  5. bugraysl95

bugraysl95 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Dönertekme Müthiş :)

Swager, Azi, jan1 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  6. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşıda yanında oluyor.beni görünce koşuyolar zaten.arkasından nereden cilveleşcem ya :) karşı karsıyaken daha iyi degil mi hem gözgöze oluruz ?
    Evet çok güzel güldügünü söylerim kesin de onu durduracak bir neden lazım :)

bloster bunu beğendi.
  7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Döner tekme cidden iyiymiş :) Hiç uzatmadan saçma sapan yollar denemeden de gidip tanışmayı deneyebilirsin. Dikkati çektiğini ve tanışmak istediğini söyleyebilirsin. Ve bunun gibi şeyler. Hiç değilse yalana yatmazsın. Ve kızlar özgüveni olan erkekleri de severler.

Azi, rockybalboa7, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Aslında böyle şeyleri düşünmek pek bir işe yaramıyor,ne konuşacağını,ne yapacağını önceden kafanda tasarlasan bile eğer kızdan biraz hoşlandıysan karşı karşıya geldiğinde ne yapacagını unutuyorsun bence olayları akışına bırakmak lazım diye düşünüyorum, bende ne konuşacagımı nasıl davranacagımı kafamda planlamıştım ama tek bir hareketiyle dona kaldım diyebilirim.
    Sana lazım olan sadece 5 saniyelik bir deli cesareti gitmeden önce biraz Jay Cutler motivasyon videosu izle o gazla neler yaparsın neleeer.

Azi ve jan1 bunu beğendi.
  9. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Dönen tekme ne Battal Gazi torunu vankökü gibi apokke yapcam :)
    Konuşma isi kolay kıza ilk iltifattan sonra tepkisi ne olcak bakalım ben döner tekme yemeyim de :)

bloster, Azi ve selim4141 bunu beğendi.
  10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili jan1 ;

Öyle düşünmeye iltifata gerek yok , git yanına yada koşarken bir anda sende onun yanında koş ve derdini söyle selam ben jan1 her gün burada koşar mısın dersin muhabbet başlar zaten ...

Saygılarımla , Danny Boy ...

bloster, Azi, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Her gün burda koşuyormusun diye gir lafa gerisi ya gelir yada

tısss...

Azi, jan1 ve Danny Boy bunu beğendi.
  12. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hic cekinmeden basla konusmaya ters tepkı vermez bence yalnıs anlasılma yeter :D

jan1 bunu beğendi.
  13. 0sm4n

0sm4n Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    İletişim,Saatci
    Yer:
    İzmir / Menderes
    abi aynı şey banada denk geldi senin yine iyi bitane var yanında benimkinde 2 tane var 3kişi yürüyolar :D :D kesişme yapıyoz şimdilik bakalım arkadaşla koşarken kızlar gülcekmi bakalım diye saçma sapan hareketler yapardık arkadaş kale direğinin oraya geldiğinde elinle direğe vururdu kafasını tutar yere yatıyodu sonra kalktı devam ettı :D kızlar bi hayli güldü yürüyüşten sonra hareket yapmak ıcın aletlerın oldugu yere gidiyolar bizde koştuktan sonra su içiyoz karşılarına geçip :D 2 gündür maç yaptığımdan sahaya gidemedim halısaha full :D kızları kapmamışlardır inşallah bence öyle bakış yanına gitme abi , gelirse o gelsin boşver her türlü sen kazanırsın :)

jan1 bunu beğendi.
  14. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    yanyana koşmayı deniycem . bakalım kesişme felan olursa ve uzun süre yanyana koşarsak-yürürsek açılırım.Ayrıca Kızdan neden çekineyim ki ? İlk onun baktıgını görmüştüm

bloster bunu beğendi.
  15. anll23

anll23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kosarken durdurup saati falan sor :)

bloster bunu beğendi.
  16. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kafasına kürekle vur diyecektim yukarda döner tekme fikri gelmiş demiyorum o yüzden :) .

Öyle şunu derim bunu derim felan diye çok planlama karıştırırsın allak bullak olur normal sohbet muhabbet havasında selam işte sizi ilk defa koşarken görüyorum genelde tek ben koşarım gibisinden gir muhabbete

Azi, selim4141 ve jan1 bunu beğendi.
  17. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet koşuya gidiyorum inşallah ordadır :)

bloster bunu beğendi.
  18. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Kızın ne dediğini merak ettim işe yararsa bizde hergün koşmaya geliriz.

celeron, Azi ve selim4141 bunu beğendi.
  19. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet koşudan geldim arkadaşlar Konuştum da :)
    Hemen ayrıntısıyla anlatıyım :)
    İlk herzamanki saatte gittim 4 tur koştum ama onu koşu alanında görmedim.sonra 5. turu atarken onun voleybol oynadıgını gördüm 2 kız arkadaşıyla voleybol oynuyolardı.1 tur önünden geçtim ama görmedi . sonraki turda artık fazla ümitlenmedim.yanından geçerken kızın biri topu kaçırdı.benden 5 -10 metre uzagıma düştü şansıma kesistigim kız topu almaya gidiyordu.Bende bu en iyi fırsat oldugunu düşünerek hızımı arttırarak topu hemen aldım.Kızla karşı karşıya geldik.topu uzattım uzatırken bugun koşmuyormusun dedim.Oda gülümseyerek hayır ben aslında koşmam dedi . sonra bende gülümsedim birşey demedim.topu aldıktan sonra tam arkamı dönücektim beizimle oynamak istermisini dedi.Bende neden olmasın dedim.Koşun yarım kalmasın dedi .Bende önemsiz gibisinden dedim.sonra 5-10 dk oynadık sonra buarada ismin neydi dedim selin dedi.benimkini sordu söyledim öyle tanıştık yaklasık yarım saat voleybol oynadık.kızlar gerçekten berbat oynuyolardı :) sonra 1 arkadaşı evine gitti .havadan muhabbet dahada sardı .güldürmekten voleybol oynatmadım resmen :) sonra yarım saat daha oynadık.çok keyifli geçti.Tam evine giderken facesini ve telefonunu istedim.Facesini alabildim fakat telefonunu vermedi .biraz hızlı davranmıyormusun dedi.sonra iyiakşamlar felan derken çok güzel güldügünü ve gülüşünün hoşuma gittimi söyledim.Gene gülümsedi sonra ayrıldık.Yarın işi varmış gelemiycekmiş.Sonraki gün gelebilcekmiş anca.sonra ayrıldık .

Artık birkaç gün daha geçsin kızı O mekanlarda biryere gezmeyi planlıyorum.Koşu kıyafeltleri haliyle şort-shirt ile karşısında daha dolanmak istemiyorum :S Gülüşü harbiden çok güzel :)

bloster, Azi ve hasanateş bunu beğendi.
  20. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Anlattigin kadar konusabiliyorsan bu is olur:)

Azi ve jan1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş