ne almalı evde body yapmak icin?

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve rialtos79 tarafından 24 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rialtos79

rialtos79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam ben 1.5 sene kadar spor salonunda body yaptım ve son 2 aydan beri evlendigimden beri yani spor salonuna gidemiyorum ve spor salonuna verecegim para yerine (ayda 80 ytl) evde body yapabilecegim az yer kaplayan ama daha cok dambıl hareketleri yapabilecegim bir seyler almak istiyorum...hepsiburada.com dan arastırdım agırlık sehpaları var bir de calısma istasyonları sizler ne onerirsinizi onerdiginiz bir marka da ya da model varsa bana solerseniz sevinirim

2. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle bir sehpa almasılısn.yerde yaparım fln dersin ilk başlarda olmuyor kendimden biliyorum.öyle fazla özellikli bişey almana gerek yok 3-4 açılı ayarlanabilir olsun yeter.birde sağlam olmalı çalışlırken sağa sola oynamamlı.
    çok değil 2 adet kısa bar 1 adette Z bar işini görür. kendine göre ağırlık al.yanlız çok düşük kilo alma bir süre sonra pek işe yaramaz.gelişmenide hesaplıyarak uygun ağırlık(plaka) alabilirsin.
    son olarakta ev uygunsa duvara veya kapıya barfiks demiri alabirsin.
    bende yeni old için bildiklerim bu kadar işin ustaları sana yardımcı olacaktır

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    spor salonuna 1,5 sene gittiyseniz ne alacağınızı iyi bilirsiniz.
    fiyat olarak yardım istiyorsanız sirkeci uygun çözüm

Sayfayı Paylaş