Ne önerirsiniz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve l3yrozark tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. l3yrozark

l3yrozark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bildiğimiz gibi kola tükerek abur cuburla haşır neşir olarak vücut geliştirmek çok zor fakat size birşey demek istiyorum

Zevk olsun diye değil yemek kuru gitmesin diye 1 bardak kola göbek eritmemi engeller mi ?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Zero veya Max kullan kafan rahat olsun. Aslında günlük kalori hesabı yaparsan kolayı kompanse edersin ama uğraşamam diyorsan kalorisiz kola iç gitsin.

Ayran candır.

3. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 2-2.5 ay önce kolaya fantaya gazoza rest çektim o gün bugündür ağzıma sürmüyorum. Sorunda yok canın çektiği zaman azcık süt iç. :D

Bide ektomorfum, boyuma göre zayıfım.

Herşey sende bitiyor.

4. l3yrozark

l3yrozark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Vücut yapımı unuttum ama bir türlü kilo alamayan türlerdendim abim var 1.85 kilosuda 60 falan galiba o ne yapsa kilo alamadı

İşin garip yanı şu ben kilo alamayan yapıyım 89 u gördüm şimdi dengeledim 72 kiloyum ama yinede göbek var benmi anormalim anlamadım gitti :D

5. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38

Çok fazla abur cubur, sağlıksız yağ tüketirsen istediğin yapıda ol yine göbek yaparsın. Bide bileklerine kollarına falan bak incemi inceyse kilo alamayan tiptensiz.(Ektomorf) Benim bilekler 17 cm. :D

Bide bizim tiptekilerin kiloyu kas ile alması lazım :D

6. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kola içme,diyetini hiç içme.Mümkünse kola lafını agzına bile alma.Bende çok içiyordum 5 aydır içmedim ve ömrüm boyunca içmeyide düşünmüyorum.Dünyanın en gereksiz şeylerinden biri.

Sayfayı Paylaş