Natures Bounty L-Carnitine 500mg

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BasriMutaf tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BasriMutaf

BasriMutaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun bu ürünü aldım. Salona gitmiyorum. Her gün 7-10 km mesafe bazen koşu bazen tempolu yürüyüş yapıyorum.
    Amaç genel olarak zayıflama, herkesteki gibi göbek bel bölgesi yağlanmasında incelme sağlama.. Ürünü sanırım kimse almamış ve kullanmamış. Yorum bulamadım. İlk etapta günde 1 adet aksam yürüyüşten önce kullanıcam. Duruma görede, 2 adet birden tüketebilirim.
    Çok ciddi beklentim olmasada, irade ile devam edip basamak atlamak.

boy: 1.78
    Kilo: 86.5

ideal kilom 80...

Zaten orta halli bir diyetlede verebilirim bu 6.5 kiloyu. Fakat hem ürünü test etmiş olucam hemde hızlı yağ yakımında destek olup olmadığını görmüş olucam. Baktım faydası yok weider gibi iyi markalara yönelebilirim. dumbelllls

Her kablette;

L-karnitin (L-karnitin L-tartarat) 500 mg

Kullanım Önerisi

Günde 2 defa 1 er kaplet tercihen yemeklerden önce.

37.5 TL

2. nferthon

nferthon Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Tecrübeli arkadaşlarda belirtir elbette bende yeni başladım yağ yakıcı ürünlere ve bildiğim kadarı ile karnitin tablet kardio çalışmasından 30-40dk önce günde 1 sefer alınıyor tabi bazı kişiler farklıda uyguluyor spordan önce 2 tablet sonra 1 tablet daha atanda var, fakat genel olarak spordan önce içiliyor günde 1500-2500mg arası kullananlar var ben kardio yaptığım günlerde spordan 30dk önce yaklaşık olarak 2250 kadar alıyorum.

3. BasriMutaf

BasriMutaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugun dedim bi koşuya cıkayım, arkadaş aradı eşya taşıyacakmışız :)
    2 tanede 500mg içtim. Daha ilk eşyaları taşımaya başladığımda öyle bir ter attımki yok böyle bişey. tişört resmen su oldu :)

Birde içtikten 1 saat sonra miğde bulantısı yaptı ama kusmadım..

ilk deneyimim bu :D

4. BasriMutaf

BasriMutaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her zaman yürüyüşe çıktığım mesafeyi yürüdüm hızlı tempo.
    koşmam gerek ama koşacak bir yol yok ne yazıkki.
    ilacın etkisini daha pek hissettim diyemem ama hararet basıyor, ağzım kuruyor. birde aceleci bir hal oldu :) hemen koşup geliyim istiyorum :)

Sayfayı Paylaş