Naturel Vücut Geliştirme Hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BodyEser tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Son günlerde motivasyunumu tamamen düşüren bir olay var oda steroid.
    Steroid kesinlikle kişisel bir mevzu kullananlara birşey söylemek gibi bir hakkım yok zaten ama ben bu işi naturel olarak yapmaya karar verdim .
    Hani sıkı sıkı sixpacklı bir vücut yapma hedefim yok ama bir tişörtü giydigimde hani parçalı bir biceps ve triceps hedefim var inşallah 40 42 cm biceps hedefim var tabi bunlar kolay rakamlar değil bu yazılarımdan sakın yanlıs anlamayın hertürlü beslenme antreman kurallarını biliyorum.
    Şimdi size sorum bu tür bi kol hedefini natural bir şekilde yapmak mümkünmü ( vücut bir bütündür sadece kol istemek gibi bir hedefim yok sadece kol olayını seviyorum)
    Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler umarım beni burdan cevabımı almış şekilde yollarsınız.

Uyarı: Genele hitap eden kelimeler seçiniz. ''Profesyoneller, üstadlar'' gibi kelimelerle konuyu diğer forum üyelerine kısıtlamak yasaktır. Konu başlığı düzenlenmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ağustos 2015
  2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Tabiki mümkün zaten ilk zamanlarda daha çok gelişir kaslar 40-42 cm biraz zaman alabilir ama natural yapılabilir tabiki.

BodyEser bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş