Nasil ama

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve VinDiesel2 tarafından 19 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    ben eglendim dogrusu.. ;)

bence vindiesel arkadasimiz bir daha böyle birsey yapmaya yeltenmez ve ayrica hatasini telafi etmek icin paylasimci kisiligini de ön plana cikarmaya calisir.. sizce ?

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Karar verme sürecini hızlandırın derim ;)

3. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bencede kalsin........iyilige karsi iyiligi her insan yapar..kötülüge karsi kötülügü ser insan yapar.kötülüge karsi iyiligi ER insan yapar....bi daha yapmaz zaten simdilik banlamayin.bu siteyide elinden kaybederse o resmini gösterip benim deddigi adamin vucudunu hayati boyunca yapamaz.ama bu siteden ögrendikleriyle en azindan biseyler yapmaya calisir.siz bilirsiniz ama bence kalsin

4. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence kalmasın .Banlansın.Yarın öbür gün arnold un resmini koyupta işte ben buyum derse kimse şaşırmasın.Başlıktada yazar''urfanın arnold u ...... '

5. ebb

ebb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bedeli ödemeli. Dertleşme bölümüne koysaydı, çok ince bir espiri olabilirdi.
    Mesela, 3 gün sonra, Beslenme veya Antreman bölümünde zararlı olabilecek şeyler yazsa, ne olacak....

6. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Burdaki insanları,konuşulanları,paylaşılanları ciddiye almayıp dalga geçen birinin banlanması bence en iisidir zaten buarkadaşın pek umrunda olcağını sanmıyorum eğer umrunda olsa buraya birkaç cümle bişiler yazabilirdi en azından bidaha yapmıycağına dair..

Sayfayı Paylaş