NASI KULLANILIR

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fırat 26 tarafından 16 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar

yabancı vücütcuların cdlerinde görüyoruz.antreman yaparken bileklerinde ,diz kapaklarında veya dirseklerine elastiki bi bez

parcası veya elastiki bi bandaj sarıyorlar.bunun amacı nedir.bunları bizde sararsak ne kazanırız

yani bu konuya dair bildiklerinizi yazarsanız sevinirim.

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.074
    Ödül Puanları:
    0
    eklemlerı sıcak ve saglam tutmak, agır gırıyorsan faydası vardır, ama normal kılolar kullanıyorsan hıc oyle seylere alıstırma kendını

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    dikkat

bu gibi bandajlarıda kullanmak profosyonellik ister kişi bandajın sertliğini iyi ayarlayamassa bursa ve kapsul surtunerek tahrip olup kalıcı sakatlıklara yol acabilir.. ne sıkı nede gevşek olmalı adeleyi saran ve onu destekleyen bir yapıda baglanmalı

4. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    Flexor ve masteer a katılıyorum.Bandajı iyi ayarlamalısın.Bide adaleyi buna alıştırmıyacaksın.Yoksa her idmanda muhtelif yerlerini sarman gerekebilir.Eğer sakatlanma korkun varsa idmandan çıkınca dirseklerini soğuksuya tutup onları rahatlatabilirsin.Çok dar giysilerin kaldırışa yardımcı olduğu rivayet ediliyor.Hatta coleman falanda giyiyor ama salonda hiç giyen görmedim bende şahsen giymedim faydası var mı bilemem...En önemlisi kullanıpda adaleyi buna alıştırmamak yoksa onlarsız idman yapamazsın...adamlarrın sarmaktaki amacı senin enseye pressi oturarak yapmanla hemen hemen aynı bilmem anladın mı?

Sayfayı Paylaş