Nasıl Program Uygulamalıyım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Feelcontact tarafından 29 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Feelcontact

Feelcontact Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar; antrenman konusunda yardımınıza ihtiyacım var.Yaklaşık dört ay boyunca (mart-haziran) İstanbulda bir fitness salonunda çalıştım.Fakat burda istediğim verimi alamadım.Daha sonra yaklaşık 2 ay ara verdim ve şimdi İngilteredeyim ve Flexor hocanın yeni başlayanlar için verdiği programın 2.ay kısmını yaklaşık bir buçuk ay tatbik ettim(Birinci ay kısmını atladım).
    Her ne kadar gelişme olsada istediğim boyutlarda olmadı ve 1hafta bıraksam sanki hiç çalışmamışım gibi vücut ölçülerim yaklaşık eski konumuna geliyor.5,5 buçuk ayın büyük çogunluğunu hoca kontrolünde yaptığım çalışmalarda çok iyi sonuçlar alamadım.İki kilo kaybım var ve göbek bölgemdeki çok az yağlanma hariç hemen hemen vücudumda aşırı yağ yok.Uyku ve beslenmeye dikkat ediyorum.Fırsat buldukça forumda zaman geçiriyorum.Sizce ne yapmalıyım?Hangi programa nasıl devam etmeliyim?Şu anda Flexor hocanın yeni başlayanlar için verdiği ''program 3'' ü tatbik etmeyi düşünüyorum.Daha iyi bir fikri olan var mı?
    Antrenmandan hemen sonra çekilmiş fotograflarım aşağıda...Sadece sırt bölgemden memnunum...

Ekli Dosyalar:

2. Feelcontact

Feelcontact Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Diğer fotolar:)

Ekli Dosyalar:

3. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    abi sen şöyle 2-3 ay spor salonuna gidip temel antremanlarını yap... baktın bu işi seviyosun sonra programlara bak...

çabuk sıkılan birisin anlaşılan... verdiğin 2 ay ara seni hamlaştırır. düzenin yoksa nankör bi spordır bu .... "gelişim istediğim boyutlarda olmadı" ne demek... yağmur kar çamur demeden gitmelisin sporuna... eğer düzenli yaparsan 6-8 ay gibi bir sürede "hah bak yaptım oldu" diyebilesin....

beslenmende de insülin sevyeni kontrol altında tutmazsan karaciğer ve belde yağlanma devam eder...

Feelcontact bunu beğendi.
  4. Feelcontact

Feelcontact Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    temel antrenmanlar derken nasıl bir program mesela sadece güç kazanmaya yönelikmi?

5. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    -6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    -Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş