Nasıl programım olmalı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve abs33 tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. abs33

abs33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkeze meraba arkadaslar.Ben kendi vucut agırlıgımla vucut gelıstırmek istiyorum.fakat programımın nasıl olması gerektıgını bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim :)

Şınav:15
    Mekik:25
    Barfiks:6-9

Yukarıda gösterdigim gibi hareketleri bu degerlerde yapabiliyorum.(Zorlanmadan yapabildigim)

Fakat bu hareketleri ne kadar tekrarla nasıl sırayla vb. nasıl olcagını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim simdiden teşekkürler.

2. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba,

Her hareketi 8-10 tekrar yaparak, 3 set şeklinde, haftada 3 kez olmak üzere çalışabilirsin.
    Mesela şınav hareketinde ilk olarak 8 tekrar yaparsın sonra 1-2 dakika dinlenir 2. defa aynı şekilde şınav çekersin. Böylece 3 set halinde çalışmış olursun.
    Bu hareketlerin yanında beslenmene de dikkat etmelisin. Hem gelişim çağında olduğun için hem de spor yaptığın için.
    Spor hayatında başarılar :)

İyi günler,

abs33 bunu beğendi.
  3. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba

Sınavı 3x 12 yapabilrisin bunu da cesitlendirebilirsin. mesela ellerinin biri ni one birini daha gerike koyup cekebilirisin yada ellerini cok yakın tutup cekebilirsin.
    bu da sana 3 degisik sınav hareketi demek.
    Mekin icin
    3 x 25 cruch
    3x 25 sit up yapabilirisn eme en guzeli youtube da karın egsersizleri diye aratırsan cok guzel egzersizler bulacaksın.

abs33 bunu beğendi.
  4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Street Workoutu araştırmanı tavsiye ederim.Vücut ağırlığınla yapabileceğin herşey onun içinde var.

abs33 bunu beğendi.
  5. abs33

abs33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize teşekkürler fakat bir sorum daha olcak beslenmem nasıl olmalı ? Mesela ben sabah: peynir yumurta zeytin bal çay Öğlen:Okulda oldugum için fazla çeşit yok o yüzden tost ve meyve suyu Akşam:Et Pilav Corba vb. şeyler yiyorum sizce doggrumu ?

6. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Selam
    Forumda beslenme bolumunu okumanı tavsiye ederim. Orgenci diye beslenmede sorun yasamak kolaya kacmak olur. gerekirse evinden goturebilcegin seyler var. Forumu oku biraz:)

Sayfayı Paylaş