nasıl olacak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zotiri tarafından 9 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zotiri

zotiri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    profesyonel ogrenci
    Yer:
    bostancı
    merhaba 24 yasındayım
    boy 174cm
    kilo 89,6
    bmi 29,6
    bmr 1978kcal
    fat %26,8
    fat mass 24 kg
    ffm 65,6kg
    tbw 48 kg
    KOLLARI VE BACAKLARI AYRI AYRI YAZMADIM GENEL YAZDIM CUNKU ORANLAR NEREDEYSE AYNI FAKAT SAG KOLUMUN KAS KUTLESİ SOL KOLDAN BAYA Bİ YUKSEK
    daha once yuzucuydum (12-13 yas)
    2003-2006 arası amerikan futbolu oynadım haftada iki antreman 2 saat ve 5saat ayrıca takımda oldugum surece body yaptım.
    onceki yazada duzenli olarak 2 ay body yaptım.
    fakat son 1 yıl yurumedim bile ve eski tempodaki diyete devam ettim ve inanılmaz kilo aldım. KG olarak pek bi degisim olmadı fakat kas kaybedip yerini yag ile doldurdum ve pazartesi gun spora basladım.
    Amacım:::::>yag yuzdesi az olan kaslı bir vucuda sahip olmak
    eziklik:::::::>1 senedir sismanım eskidende cok zayıf degildim artık zayıf olmak istiyorum fakat kas kutlesini arttırırken fit olmak cok zor bir is yada imkansız hele bnm durumumdayken.
    SORULAR----------
    1.Nasıl bir antreman yapmalıyım? 2 ay sadece cardio sonra agırlıga baslamak istiyorum bakınız:*eziklik fakat bu sure zarfındada kas kutlemi iice kaybetmek istemiyorum.
    2.Heart rate 145 in ustundeyken antrenorum anabolic ortama gectigim icin yag yakımının dustugunu doyledi bu nekar dogrudur sonucta harcanan kalori artıyor.
    3.ilk once sadece cardio sonra agırlıkmı?
    3gun body 3 gun cardiomu?
    yoksa 6 gun tek bolge calısarak body mi?
    vaya baska bi program
    4.cardio ne kadar surmeli 1.5 saat fln yapabiliyorum fakat antronor 1 saati gecme diyor...
    not::: antrenorume son derece guveniyorum konusmasından son derece bilgili oldugu anlasılıyor (eskikiler gibi degil yani) ve iyi bir tesiste calısıyorum fakat sizinde yorumlarınızı duymak istiyorum
    5. bana soyliyebilecegiz herangi bir tavsiye varmı (lipo 6x e baslicam bu arada)
    resim ekleyip migdenizi bulandırmak istemiyorum bakınız: eziklik
    eger yardım ederseniz cok sevinirim

2. Ferdikopat

Ferdikopat Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Valla bence kesinlikle ilk önce cardio ile başlamalısın ağırlıklarla başlamak bi fayda göstermez bence hiç üzülme eskisi gibi fit olabilirsin çünkü daha öncede body yapmışsın alt yapı var vücut istikrarlı bi çalışmada yavaş yavaş kensini toplayacaktır.Bol bol koşu yapmanı tavsiye ederim koşu vüvudunun her bölgesinde eşit oranda kas yakımı sağlar.Eğer yapabilirsen ip atla bununda faydasını görürsün diye düşünüyorum.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.493
    Ödül Puanları:
    123
    forumu araştırmamışsınız..öncelikle forumla aşina olunuz..
    bunların hepsi ayrı ayrı da olsa defalarca yazıldı..arama yaptığınızda emin olun en doğrusunu bulacaksınız..tekrar tekrar konuşulmasına gerek yok..

2.olarak açıklayıcı bir başlık seçmelisiniz..kuralları okuyunuz..

Son düzenleme: 10 Ekim 2007
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş