Nasıl kullanmalıyım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve YeniYetme@ tarafından 16 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. YeniYetme@

YeniYetme@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba saygı değer üyeler 8 ayı geçgindir spor yapıyorum toz bcaa falan hiç kullanmadım ama artık alma vakti geldiğini düşünüyorum ve bugün hardline whey 3matrix spariş ettim normal beslenmem antreman günleri antremandan sonra 15 haşlanmış beyaz yumurta 500 gr haşlanmış tavuk şeklinde haftada 3 gün, protein tozunu aldıktan sonra ise antreman dışı günlerde sabahları 1 porsiyon 44gr alarak destek sağlamak istiyorum düşünceleriniz nelerdir ?

2. YeniYetme@

YeniYetme@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yok mu kimsenin yorumu ?

3. hooliqan35

hooliqan35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    15 yumurta ve 500 gram etin hepsini birden antrenmandan sonra yiyorsun sanirim yanlis anlamadiysam. Oyle yapmak yerine birkac ogune bolup gun icerisinde tuketmen daha faydali olur. Sabah uyandiktan sonra yumurta yiyorsan whey kullanman gerekmez ama 'arap yagi bol bulunca bir tarafina surermis' misali istiyorsan kullanabilirsin.

Orama bunu beğendi.
  4. YeniYetme@

YeniYetme@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    cevabını bilgi verme amacıyla söylediğini düşünmüyorum yada okuduğunu anlamada sorun yaşadığını; antrenman günleri dışında protein yeterli gelmediğini düşündüğümden bu şekilde yapmayı istedim fakat doğru şeklin antrenman sonrası 1 porsiyon toz antrenman günleri ise gün içine bölerek yumurta ve tavuktan proteini 180 gram olarak karşılıyor off günlerinde ise sabahları uyanır uyanmaz 1 ölçek 22 gram alarak tam anlamıyla gerekli şekilde destek sağladığını düşünüyorum.

5. wheycocuk35

wheycocuk35 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Abi Spordan sonra 250 gr tavuk getiyor 15 yumurta beyazına 500 gr tavuğa gerek yok

Sayfayı Paylaş