Nasıl kombine edilir?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 044 tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 044

044 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech nitrotech hardcore pro
    Muscletech nano vapor
    muscletech anabolic halo
    muscletech celltech hardcore pro

arkadaslar bu ürünler nasıl kombine edilir?hangisi gereksizdir,fazla gelir?yardımlarınızı bekliyorum.tesekkurler.

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bence celltech'e gerek yok, halo da creatin zaten var ve gerçekten kaliteli bir post workout ürünü, nitrotechte de zaten creatin var, vapor idmandan 30 dk önce halo idmandan hemen sonra, nitrotech te halodan 30 dk sonra.

harunarslan, 044 ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bi yardım :)

iyi günler öncelikle forumda yeniyim nasıl konu açılacagını bilmiyorum burayıda tesaduf eseri buldum neyse konumuza dönelim benimde bi suplement kombinasyonuna ve nasıl kullanılması gerektiğine ihtiyacım var yardımlarınız için şimdiden teşekkur ederim
    boy= 1.83
    kilo =82
    yağ oranı =%14.7

hedefim yağ oranımı %9 lara çekmek ve kas kütlemi artırmak
    elimdeki ürünler
    muscletech nitro tech
    c4 cellucor 60 servis
    hardline amino 9000
    scitec bcaa express
    gaspari anavite 180 tablet
    twinlab glutamine
    muscletech hydrocut hard core pro series 120 tablet

vg de 2 senelik bir geçmişim var arada sınavlar nedeniyle bırakmam gereken zamanlar ve bazı saglık problemleri nedeniyle .3 aydır düzenli bir şekilde yapmaktayım şuan bu ürünleri aldım bunları nasıl bir kombine etmeliyim sizce ve nasıl bir program uygulamayım haftanın hergunu antrenman yapacak vaktim var
    şimdi bulk mu yapmalıyım yoksa yağ oranımımı azaltmalıyım yoksa haftada 3gün vg 3 gün cardio mu yapmalıyım bu urunlerı nasıl kullanmalıyım ve hangi programı
    uygulamayım yardım ederseniz sevinirim

[/B]

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş