Nasıl Kavga ederim

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve tetik34 tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Arkadaşlar 15 yaşındayım Kaslı ve güçlüyüm ama sessiz ve sakinim son yıllarda kavgaya girdim kendimden büyük ve güçlüleri dövdüm ama nedense okul ortamında rahat değilirim bitane vurmuyoruz etmiyoruz diye bulan kalıplı çocuk var gerçi boyu benden kısa ve güçsüz kavga etmek korkuyo gibiyim yeri gelse onu devircek güçteyim sizce bana ne lazım kavga etmem için sinirlendiğim zaman kendimden çıkarım ama bu hırs herzaman gelmiyor.
    Ve son sözüm lütfen uzakdur , yaşın küçük , vs şeyler yazmayın mecbur olmasam böyle birşeye kalkışmam yaşayınca anlarsınız

2. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Kavga etmeye korkuyorsan bir dövüş sporuna başla.Korkularının üstüne git.Zaten başladımı fazlasıyla özgüven gelecektir.

3. sarisinmodel

sarisinmodel Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Kavga zamanı sinirli veya bilincini kaybeden değil sakin ve akıllı olan döver tavsiye olarak boşver kavga kötü bir şey ilerde pismanlik duyarsınız sen güçlüsün de geç bazen susmak en iyi cevaptir.

4. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    bende çok meraklı değilim zaten kavgaya , kendimi korumak amacıyla 1 2 tane patlatmak istiyorum tek amacım o

5. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Ergenlik döneminde bu gibi atarlar normal. Yaşın ilerledikçe ne kadar salakmışım diyeceksin

--- ERA ---

remzi44, thecrosstr ve bestkicker406 bunu beğendi.
  6. meloxero

meloxero Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bence kavga etmeyi düşünmek yerine Türkçe'ye daha fazla önem ver ve daha anlaşılır şekilde yaz.

gerikalmislik bunu beğendi.
  7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Kavga mavga ergenmisiniz oglum bırakın boyle seyleri geleceginiz olacak mimlenmeyin

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bitiyorum şu nasıl kavga ederim başlıklarına. Burası fitness,body,sağlıklı yaşama dahil bir forum fight club değil.

Buna mecbur olmasam demişsin, demek ki değilsin ki hala kavga etmemişsin. Yani hayat memat meselesi değil. Sinirine ne kadar dokunsa da bulaşmadan devam edebileceğin bir durum.

En basit savunma sporuna yazılsan bile orada adam dövmeyi öğretmiyorlar. Felsefesini sana aşılıyorlar. Neler yapabileceğini biliyorsun ama karşında kine zarar vermemek için bir şey yapmıyorsun. Dediğim gibi hayat memat meselesi olsa eyvallah.

thecrosstr, Created By Loss, columbu ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Dövüş Sanatları bölümünde bırakın kavgayı kelimesi biraz garip gelmiyor mu ben burda benim durumumdan geçmiş kişilerden tavsiye alıyorum sizin kavga edip etmiceğim hakkında düşünceleri değil yukarda derdimi belirttim anlıyan nasıl yorum yazcağını bilir.

10. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Adam da diyor ki kavgayla cozulcek isler degiller bunlar. Sen o adami bir kere doversen adam gaza gelecek adam toplayacak daha kotu seyler olacal belkide...

11. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Oda doğru tabikide o herkezin başına gelebilcek birşey benim amacım cesaret nasıl kazanır eden nasıl ediyor

12. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Mental olarak saglayacaksin. Kendije guven bu kadar basit

13. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Kendime zaten güveniyorum ancak kavga moduna geçemiyorum bazen insana hırs gelir kendinden güçlüsünü bile döver işte Kavga hırsı nasıl gelir nasıl Sürekli dalan biri olunur . evde olsun dışarıda olsun kavgaya girdim dövdümmü dövdüm dövemedimmi en azından sorladım azını burnunu kanattım ama O hırs her zaman gelmez . Benim derdim bu Nasıl Savunmalı biri olunur Güçlü biriyim teknik ve Hırsım yok Ben kavga etmek istemiyorum zaten ama öyle yada böyle bazen gerekiyor Sessiz kaldıkça takmadıkça etmedikçe dahada çok sataşıyorlar . '' Kavga çözüm değil.'' gibi sembolik cümlelerle olmuyor bu işler arkadaşlar. Derdim bu benim sadece Nasıl Savunmalı olurum

14. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Biber gazı savunma için ideal vurursun kalp krizi geçirir gider kafasını bi yere vurur ölür başına iş alırsın iş adli soruşturmaya gidersede en iyi ihtimal adam yaralamaktan sabıka yersin boşver baktın olmuyor kendini savunman gerekiyor av bayiinden al bitane biber gazı taşı yanında

Created By Loss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş