Nasıl gelişir bu vücut kararsızım..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kmxkmx tarafından 26 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. kmxkmx

kmxkmx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Katılıyorum :) Ben gitmeyi düşünmüyordum salona ama burdaki üyeler sağolsun fikirlerim değişti ve bu akşam başladım salona bakalım neler olacak zamanla görürüz :)

2. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    o arkadasların seni çekemediginden öyle diyorlar ama 5-6 aylık yapacaksan bence yapma yaza kadar degil ölene kadar yapılmalı bu spor

3. kmxkmx

kmxkmx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Spor her zaman yapılmalı tabiki ama belli bi vücüda ulaştıktan sonra abartıp da aşırı görünmesini de istemiyorum :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:25 ----------

Hocanın yaptırdığı egzersizleri düzenli uygularsam kilo alırım heralde değil mi insana zor gibi geliyo aynada kendine bakınca :)

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    takma kafana kimseyi bilinçsiz insanların yorumları her zaman bir boşluktur...spor yapmak istiyorsan ve bodyi seçtiysen emin ol zayıf biri çok kolay kas çıkartıyor ve o kasları gördükden sonra kendi görüşümü söyliycem burda biraz ne bileyim böyle birşey yaptığını ilerleme kaydettiğini hissediyor ve biraz daha sarılıyor yaptığı işe yani sen başla 3 ayda salonda yaptığın ilerlemeyle bodyi bırakmıycak bir hale geliceksin :) iyi bir salon bul , iyi bir beslenme programı ve pozitif düşünceyle hayatın iyi gidicek...

5. kmxkmx

kmxkmx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Disiplinli bir şekilde uyguluyorum herşeyi ve gelişeceğine inanıyorum farkediyor çünkü ufak değişiklikler oluyor Ayrıca bana 'spora başlama senden birşey olmaz' diyen arkadaşlarım ben başlayınca salon araştırmaya başladı benden aşağı kalmamak için. Sebebi fesatlıkmış onu anladım :) İnşallah belli zamanda güzel gelişmeler olur da sizinle paylaşırım ve beni motive eden herkese teşekkür ederim :)

6. yaşar can

yaşar can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 49 kiloyum spor salonuna gitsem kilo alıp kaslarımı düzene sokabilir miyim acaba

Sayfayı Paylaş