Nasıl Evlenme Teklif Ederdiniz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve darkguest tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. darkguest

darkguest Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Günlerdir epey orjinal olmasını istedigimden dolayi türlü türlü sey düsündüm.. Siz nasil evlenme teklif ederdiniz?

2. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    ben yerinde olsaydın boğaza götürürdüm ve diz üstüne çöküp bir şiir eşliğinde benimle evlenirmisin derdim ;)

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    ben olsam çamlik bi arazide yagmurun altinda toprak ve çam kokularinin arasinda siril siklam islanirken ederdim

4. swordfish32

swordfish32 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ben etmeden direk evlenirdim illa teklif edeceksem klasik olurdu

5. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    gerçekten orijinal ve özel olsun istiyorsanız buna siz karar vereceksınız bana göre... çünkü burada bizim vereceğimiz örnekler biraz klişe olacaktır..

sonuçta her ilişki kendisine özgüdür ve yaşanılanlar farklıdır o nedenle neyin daha güzel olacagını,müstakbel eşinizin sizden ne beklediğini, onu nasıl mutlu edebileceğinizi buradaki herkesten daha iyi siz bilirsiniz...

Setenay ve aneximandros bunu beğendi.
  6. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    dostum bu mevsim yağmuru zor bulurda eğer karadenize giderse durum başka sel var orada thums:thums:

7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bu salak hollywood filmleri kizlarin beklentilerini cok yukseltiyor. Hem amerikan kulturu tek tas, diz cokme istiyorlar, hem de soz nisan kina gecesi cift dugunden eksik kalmiyorlar. Allah sonumuzu hayir etsin! Bu arada en guzel oneri Slymnasye'den gelmis. Isin inceligi beklemedigi anda supriz bir vurus yapmak, uzerinde de yeterince kafa yordugunu karsi tarafa hissettirmek. Kizlarin beklentisi bu kadar. Parayla pulla susleyip puslersin suprizi, hepsi bu. Ben evlenme teklifini 2 sene once yapmistim. Turkiyeye gidecegimizin bir evvelsi aksami yuzugu bir kutunun arkasina saklamistim. Ondan da rica etmistim kutuyu cantaya atar misin diye. Tabi odada sinsi sinsi seyrediyorum kutuyu ne zaman kaldiracak diye :). Neyse, kutuyu kaldirinca yuzugu gordu sonra da aglamaya basladi. O zaman tamamdir, bu isi de kazasik belasiz halettik dedim kendi kendime :). Kissadaki tek hisse supriz elemani, eh onun sevecegi tarzda bir suprizi dusunmek de sana dusuyor, biz ne desek bos.

8. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    İçinden geldiği gibi edilir kişiye özel olmalıdır :)

9. BlackBurn

BlackBurn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Nerde Oturuyosun bilmiyorum ama bi arastır en yakın volkan konak konseri ne zamansa al götür kız arkadasını hiç kuşkun olmasın sen ona söylemeden o sana söyliyecektir Benimle evlenirmisin diye:D :D :D

10. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Konu ilgi çekici.
    Bu soruyu ben de düşünüyorum; ama eşim olacak kişinin düşünceleri de önemli.
    Şayet deli dolu biriyse yamaç paraşütünde ona evlenme teklifi etmek isterdim; ama şimdiye kadar ki sevgililerim hep korktu paraşütten. Umarım karşıma adrenalin tutkunu biri çıkar da doya doya istediğim şekilde evlenme teklifi etmenin tadnı çıkarırım. Aslında bu benim etmek istediğim şekil. Evlenme teklifinde karşınızdaki insanı etkilemek, onun ilgi ve arzularını birinci planda tutmak makuldür. Benim düşüncem de sanki kendi kendime evlenme teklifi edecekmişim gibi kendi istediğim ortamda etmek istiyorum. Heralde böyle bir evlenme teklifi ettiğimde ben bu durumdan çok memnun olacağım; ama teklifi kabul etmesi gereken kişi bir o kadar şaşıracak, sanırım benim kadar da mutlu olmayacak. Belki de o panikle saçmalayabilir.
    En iyisi adeti bozmayıp nezih bir restaurantta etmek.

Aneximandros, Hollowood kültürünün erkekten beklentiyi arttırdığı ve cılkını çıkardığına dair düşünceni ben de destekliyorum. Bak sen belayı savmışsın. Biz daha savamadık :D

11. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Keske dedigin gibi olsa salvadore. Nisani hallettik sadece, eh onu da kiz tarafi yapiyor zaten. Dugun ve balayi bayagi bir canimi yakacak herhalde :).

salvadore_xp bunu beğendi.
  12. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    şöyle fazla büyük olmayan ulaşabileceğin bi sinama salonuyla anlaş bi kaç yüz lira sıkştır cebine mekanı kapat yengeyi sianamaya götürüyomuş gibi götür içeri girince slayt başlasın sizin slaytınız ... daha etkileyi olamaz he şölede olabilir eşine dostunada haber wer içersi biraz kalabalık olsun siz 5 dk gc girin kmseyi tanımasın sora ışıklar açılsın falan ...... ben sana daha ne diyim dostum

13. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    shownnodese, sen bu işi de ucuza kapatmanın yolunu bulmuşsun. Müthiş fikir ya. Paraşüttem daha çok beğenileceği de kesin. Aklımın bir köşesinde sinema salonu fikri bulunsun :D

14. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    :) romantik deyilim ama kafam çalışır bu konulara

15. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Bu yöntem klişe oldu artık :) Haberlerde falan da çıktı çok kez ama güzel yöntem tabi...

16. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Biri bana böyle evlenme teklif etse kadın erkek demez üstüne atlardım herhalde :)

17. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Senin de gözün dönmüş yeşilzeytin :D Erkek tarafı olarak böyle bir sürpriz karşılaşma ihtimalimiz yok. Bayanlar bu konuda ne kadar avantajlı ya. Hep sürprizleri biz yapacağız. Evlenirken bile açılışı sürprizle yapacağız...

YesiLZeytin bunu beğendi.
  18. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Evet salvadore erkek olmanın zorluklarından biri daha. Hep ilk adım önce erkeklerden bekleniyo, halbuki bana ne kadar ters :) Neyse konu sapmasın.

19. jafaa

jafaa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ikiniz arasında özel olan bir mekanda teklif et bence yada klasik usul hehe anneni babanı kızın evini görücü yolla teklif etmektende kurtulursun işin ciddiyetide anlaşılır:D:D

20. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bende benim icadım sanıyodum :(

Sayfayı Paylaş