Nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve forthem12 tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. forthem12

forthem12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Yaşım 19. Boyum 183, kilom ise 60. Daha önceleri kiloluydum, kilo verdim ama memelerimde bir büyüme var 2 yıldır geçmedi bir türlü. 54 kiloya düştüğümde bile geçmemişti. daha sonra okuduğum üniversitede endokrinolojiye gittim, orada glanduler doku bulunmadığı ve yalnızca yağ doku bulunduğu tespit edildi. o bölgeyi yakmak için ne yapmam gerekiyor? l-karnitin ve cla gibi şeyler kullanmalı mıyım? Gerçekten yardımınıza çok ihtiyacım var.

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bölgesel olarak ordaki yağları yakacağını sanmıyorum ama göğüs bölgesini çalıştırıp kas yaparsan belki daha düzgün bir şekil alır.L-carnitine ve CLA antrenman yapıyorsan kullanabilirsin ama doktor gözetiminde kullanmanı öneririm.

3. forthem12

forthem12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki termojenikler hakkında ne düşünüyorsunuz? hydroxycut ve animal cuts gibi mesela.

4. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Termojenik yağ yakıcılar hakkında pek bilgim yok ama bana göre kolaya kaçmak oluyor.Düzenli beslenme ve çalışma programı ile halledebilirsin.

forthem12 bunu beğendi.
  5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Vücuttan yağ yakımı yaparken sadece bir yerden yakman imkansız bölgesel yağ yakımı diye birşey yok ama dediğin gibi yağ yakıcı kullanarak cardio yaparak yağ yakımı yapabilirsin.Ayrıca göğüs içinde uyguladığın bir hacim programı olursa yağ oranı azılırken kas çıkması belki görünüme yararı dokunur.

forthem12 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş