1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Nasıl bir yol izlemem gerekir

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Weirdestbear25 tarafından 6 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Weirdestbear25

Weirdestbear25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    image.jpeg image.jpeg Arkadaşlar merhaba 2 aydır spora gidiyorum rutin ağırlık çalışmaları yapıyorum kiloları arttıra arttıra göğüste bir fazlalık var gördüğünüz gibi ama jinekomasti değil erimesi için Nasıl çalışmam gerekir. Şimdiden teşekkür ederim

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    sinek siklet kıvamındasın.sağında solundaki ufak tefek yağlanmaları dert eder zayıflarsan muhtemelen 50-55 kilo olursun.bunu istemezsin muhtemelen.
    henuz 2 ay olmuş.bu yolun başı. göğüste değişim uzun zaman ister. sert antrenman çıkarır güzel beslenirsen istediğin şekli sağlarsın. yağ vs kalmaz.

3. Weirdestbear25

Weirdestbear25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet hocam 78 kiloyum düzenli olarak koşu yapıyorum kilo verince düzelir mantığı var biraz bende ama yanlış demek ki

4. tanerjames

tanerjames Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle beslenmen iyi olacak çünkü zayıfsın proteinli ve iyi beslenmen gerekiyor sonrasında gögüs çalışmanı programlı yap ve aksatma.
    2 ay spor için başlangıç dönemidir yani vücutta gözle görülür abartı farklar olmaz o yüzden moralini bozma, zamanla oturacaktır. Yapman gereken sabırlı olman ve düzenli çalışman.

5. Weirdestbear25

Weirdestbear25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslında ne yalan söyleyeyim moralim ufak ufak bozulmaya başlıyordu beslenme düzenimi de tam oturtamadım şimdi bir de araya Ramazan girince iyice düzensiz oldu beslenme inşallah düzelteceğim vücudu kafaya koydum

Sayfayı Paylaş