nasıl bir yol izlemeliyim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Osman Dacik tarafından 28 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Osman Dacik

Osman Dacik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim.takip diyorum ama hiç girmemiştim.gelelim konuma:
    boy:173
    kilo:70

normalde erkeklerde kilo göbekte toplanır ama ben sanırım sorunluyum.evet göbeğim yağlı ama düz çıkık değil.göğüslerim, yan karın, kalça, basen ve bacaklarımda toplanıyor yağlar.yıllardır çok rahatsız ediyor beni.son 2 yılda iyi bir gelişme kaydettim ama kötünün iyisi tabiriyle anlatılır :)
    haftaya pazartesi salona başlayabilirim ama açık havada daha iyi diyenler var.buda koşuyamı çıkmalıyım sorusunu getiriyor aklıma.

şimdi arkadaşlar ben çanakkaledeyim yani yaklaşık 1.5 ay boyunca denize gidebilirim.yüzmenin çok önemli olduğunu biliyorum o yüzden yardım ederseniz yüzmeyide pas geçmeyin :)

ağır diyetler verirler sürekli insanlara ama ben bunu yapamam.balık derseniz haftada 2 kere yiyebilirim bir konserve ton dahil.

aklıma gelenler bunlar arkadaşlar.yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.iyi bayramlar.

2. Osman Dacik

Osman Dacik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cevaplarınıza amadeyim arkadaşlar :)

3. Osman Dacik

Osman Dacik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar konumu yanlış yerde yoksa kimsemi yok forumda neden kimse cevap vermiyor

Sayfayı Paylaş