Nasıl bir yol izlemeliyim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve qohezyon tarafından 10 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. qohezyon

qohezyon Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar forumda bu konuya dair birkaç başlık daha açtım fakat haklı yere silindi.Şimdi daha düzgün bir şeklide anlattım derdimi yardım ederseniz sevinirim.Body de 2.aydayım 53.600 ile başladım şimdi 56.850 geliyorum bu program sayesinde ama ne hikmet ise kilom bu seviyede kaldı daha fazla hacim için ne önerirsiniz.

PORGRAM

Sabah : 4 y.beyazı,1 adet sarısı,100gr beyaz peynir,5 dilim ekmek,3y.kaşığı bal,330lt süt

Spordan önce : 2 tabak makarna yanında meşrubat ile ayran veya m.suyu

Spordan gelince : Evde pişen yemeklerden ekstra 2 tabak makarna veya pilav,150gr tavuk göğüsü

Akşam : Evde pişen yemeklerden hemen hemen 2 porsiyon yiyorum

Yatmadan 2 saat önce : Ton balığı veya 2 adet yumurta ile omlet veya 60 gr beyaz peynir.

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    sabahleyin 3 tam yumurta yiyebilirsin spordan önce yediğin öğüne tavuk göğsü ve lor peyniri ekleyebilirsin spordan sonra kullanmak istersen kilo aldırıcı kullanabilrsin ve yatmadan hemen önce lor peyniri tüketebirsin

3. qohezyon

qohezyon Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    aslında olabilir sabahlar 3 tam.Ben zaten ara sıra spora gitmeden önce makarna yanında yiyorum tavuk göğ. ya da ton balığı benim merak ettiğim nokta bu sporda acaba herkes yapabilrmi vücut yani herkesin genleri ayrı benim yediklerimi başkası yese baya bi hacim alırdı...

4. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin farklı tabiki kima 3 ayda cevap veriri kimiai 6 ay ama önemliolan düzenlibeslen antramnı yap sonuçlar senin için daha güzel olcak

Sayfayı Paylaş