Nasıl bir yol izlemeliyim ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nuincalion tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nuincalion

nuincalion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamın Aleyküm herkese
    19 yaşındayım boyum 1.81 , kilom 119 (kiloların çoğu bacak ve göbek çevresinde)
    üniversiteyi bu sene kazandım hazırlık okucam , kendimi bildim bileli kiloluyum bu son 2 senede fazlasıyla arttı spora bugün yarın başlıcam derken bu hale geldi vücut , artık sınav işide bittiği için tamamen başlamak istiyorum.
    kazandığım bölüm denizcilik fakültesinde olduğu için hem mesleki hayatta hemde okul hayatında kiloya yer yok yani kilo vermem bu vesileyle zorunlu hale geldi.
    3 sene önce yaklaşık 5 ay spor salonuna gitmiştim tam verimli yapamasamda 12-13 kilo verebilmiştim , salonda göğüs ve kol hareketlerine diğerlerinden fazla çalıştığım için hem göğüs hemde arka kolda fazlasıyla rahatsız edecek kadar sarkmalar oluştu 3 sene içerisinde (ders programım çok yoğun olduğu için spor olarak günlük sadece 40-50 dk yürüyordum oda dersten eve evden derse, bu tabiki bi bahane değil ama yapamadım işte) artık tamamen kurtulmak istiyorum şu fazla kilolardan hayalimde kick bocks veya muay thai ye gitmek var sizlerden yardım istediğim konu
    kaç kiloya inmeliyimki bu dövüş sporlarından tam verim alabilim ve düzenli devam edebilim ?
    kilo vermede nasıl bir yol izliyim ? (salonda uygulayabileceğim bir program verebilirseniz süper olur )
    şimdiden yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.

not: nedenini bilmediğim bi şekilde koşu bandında 20 dk felan koştuktan sonra her iki bacağımdada kaval kemiğim ve baldır kemiğim etrafında bi ağrı oluşuyor kendimi 10 dk kadar zorluyorum ama sonrasında ağrı dahada artıyor bu nedenle yeterli koşamıyorum oradaki hocaya sormuştum bilmiyorum dedi bilen varsa yardımcı olurmusunuz

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.575
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş