Nasıl bir yol izlemeli miyim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yigitcanbaskut tarafından 6 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yigitcanbaskut

yigitcanbaskut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir, Turkey
    İyi günler, iyi forumlar.
    5-6 ay öncesine kadar spor yapmaya başladım 3 ay düzgün bir şekilde devam edip 7 kilo verdikten sonra bir kaç aksaklıktan dolayı ara vermek zorunda kaldım ve kalan 2 ayda da o şekilde çalışıp aldığım kiloları verdim.
    Bu hafta tekrar başlama imkanım oldu ve artık istediğim iri yapılı(endomorf) vücuda ulaşmak istiyorum, en azından temellerini atmak istiyorum. Vücudum doğuştan oldukça iri ve istediğim şekilde görünüyor ancak bana kalırsa belimi inceltip omuz kalınlığımı kullanmam gerekiyor. Buna ek olarak göbek ve göğüs bölgelerindeki yağları yakmak istiyorum. Öğrenciyim ve öğlen 12:00'den 18:00'e kadar okuldayım. Sıvı yağ yakıcım var ondan da destek alıyorum. Spor salonundaki hocam ilgilenmiyor maalesef ki.. nasıl bir antrenman ve beslenme programı uygulamalıyım? Aşağıda 2 adet fotoğrafım bulunuyor;

http://i.hizliresim.com/7Yp7Dm.jpg
    http://i.hizliresim.com/L2XZbJ.jpg

Boy: 175 CM
    Kilo: 94 KG
    Omuz: 130 CM
    Üst Baldır: 67 CM

Son düzenleme: 6 Şubat 2015
  2. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle işi gücü bırak ve forumu iyice araştır. Eminim aradığın soruların cevabını bulacaksın. Bu iş böyle. Yani bilgilendikçe kendini daha fazla tanıyorsun. İşin madem %75i besleme diyoruz, beslenme bölümündeki sabit başlıkların hepsini tek tek aç oku. Eğer bir şeyleri yanlış yapıyorsan 1200 ay da spor yapsan ilerleyemezsin. Bu arada şu bilgiyi vereyim : Bölgesel incelmeyi unut. Yani karın çalışayımda göbeğim erisin diye birşey yok maalesef ( Yanılıyorsam uyarınız). Sıvı yağ yakıcın olsa da, birşeyleri yanlış yaptığın sürece bir işe yaramayacaktır.

Sayfayı Paylaş