Nasıl bir program ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozanjc tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ozanjc

ozanjc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu spora 1 sene önce başladım 8 ay yaptım gittiğim salonun verdiği programlar güzeldi etkisini gördüm. spora 4 ay ara verdim. ve yine başladım 2 ay oldu salonun verdiği programı bir ay yaptım sonra internetten bir program edindim kafama göre 3 haftadır onu yapıyorum. sorunum şu sizce nasıl bir program edinmeliyim ? resim isterseniz koyabilirim. şuan yaptığım program şu.

Pazartesi;
    Göğüs

1-Dumbell Press: 4x10
    2-Flat Bench Press: 4x10
    3-Dumbell Flyes: 4x10
    4-Pullover: 3x10

Biceps
    1-Barbell Curl: 3x10
    2-Close EZ Curl: 3x10
    3-Hammer Curls: 4x8
    4-Cable Curl: 4x8

Salı;
    Omuz

1-Shoulder Press: 4x8
    2-Dumbell Press: 4x8
    3-Military Press: 3x10
    4-Latarel: 3x10

Triceps

1-Dumbell Press: 3x10
    2-Push Down: 3x10
    3-Barbell Press:3x10

Çarşamba;
    OFF

Perşembe
    Sırt

1-Barbell Shrug: 3x10
    2-High Pulls: 3x10
    3-Rear Shrug: 3x10
    4-Row: 3x10
    5-T-Bar Row:3x10
    6-Dumbell Row:3x10

Bacak

1-Leg Curl: 4x10
    2-Leg Ext.: 4x10
    3-Leg Press: 4x12

Cuma;
    Göğüs programı tekrarı..

Ve bunlara ek olarak hafta iki kere miğde ve haftada bir bilek çalışıyorum sizce doğrumu kilo 72. ağır çalışıyorum sayılır. Vucut yerinde kaslı. herhangi bir supplement kullanmıyorum. sizce bu program doğrumu yoksa daha farklı bir programmı edinmelimiyim lütfen yardımcı olun çok kafama takıyorum yanlışmı yapıyorum diye.(hocanın yazdığı programları kimse yapmıyor. çok berbat)

Yardım..

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş