Nasıl bir beslenmeye ihtiyacım var ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve game4life tarafından 11 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar öncelikle merhaba.yaklaşık 20 gündür salona gidiyorum.Şu an için sadece l-carnitine kullanıyorum.Önümüzdeki ay cla da ekleyeceğim.Fakat tamamen düzenli bi beslenme oturtamadım kendime.Sizlere danışmak istedim.Ben şöyle bi beslenme izliyorum şu an için. ( Boy : 171 Kilo : 74.5 )

Sabah :

1 yumurta ( sarı-beyaz tam )
    5 adet zeytin
    1 dilim çavdar ekmeği
    1 bardak evde kendim hazırladığım portakal
    Öğle :

Izgara tavuk ( zaman zaman tamamen yağsız etten ızgara köfte )
    salata yada yoğurt

Akşam :

Çorba
    Salata

Ara öğünlerdede elma , portakal v.b. meyvelerle açlığımı bastırıyorum.

Not : Haftada 5 gün 45 dk kardiyo yapıyorum onun dışında 3 gün kardiyo çalışmamla beraber ağırlık çalışmasıda yapıyorum.

Sizce neler yapmam gerek yağ yakımı için ? ( göğüs ve karın bölgesi için özellikle )

Son düzenleme: 11 Mart 2011
  2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    diğet olarak güzel ama protein alman lazım bunlar harici antremandan sonra 25 30 gram ve antreman sonrası haricinde günlük 25 30 gr daha fazla protein alırsan cok daha iyi olur senin için yani bu programa aynen uy devam et ve 60 gram kadar protein ekle.. kolay olarak 60 gr proteini yağsız süt , lor peyniri özellikle ve yumurta sarısndan ekleyebilirsin ve 60 gr proteine dahil 100 gr tavuk yada kırmızı et almaya calış..

Sayfayı Paylaş