Nasıl bir beslenme programı izlemem lazım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve deadliveeee tarafından 17 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. deadliveeee

deadliveeee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar....
    17 yaşındayım 183 boyum var ve 59 kiloyum evet çok zayıfım çok araştırdım fakat bir şeyin cevabını bulamadım ve konu açma gereksinimi duydum. Öncelikle salona gitmiyorum yalnız evde şınav ve barfiks çalışıyorum. Konu beslenme sabah kalktığımda çok iştahsız oluyorum yemeği görünce midem bulanıyor sadece bir dilim ekmek yeyip bir bardak çay içebiliyorum dahası gitmiyor midemden aşağı malum okulda var okulda da yalnız ekmek arası döner yiyorum saat 16:00 ya kadar durum böyle sonrasında eve geldiğimde tıka basa yeyip sonrasında saat 20:00 de ise aynı şekilde fazlaca yiyorum ve yatmadan da meyve vs. ne bulursam yiyorum. Barfiksi sabah okula gitmeden çekiyorum ayrıca okuldan gelincede çekiyorum, şınavı ise sabah ve akşam olmak üzere 50 şer defa çekiyorum. Malesef ki okul olunca böyle oluyor yaz tatiline girdiğimde düzenli beslenmemden dolayı 63 kiloya ulaştım 64 e yaklaştım ta ki okul başlayıncaya kadar nasıl bir beslenme programı izlemem lazım bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim inanın bıktım artık kıyafetlerim bana çuval gibi geliyor tişört zaten giymek gelmiyor içimden ipincecik kollar vs. çok berbat bi durum. Dışarıdan bakan çelimsiz bir şey zannediyor.
    Selamlar...

2. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim bulk dönemini araştır sana göre bir program karbonhidrat ağırlıklı beslenmelisin iştahının kapalı olduğunu tahmin edebiliyorum ama kendine bir beslenme programı oluştur her hafta yavaş yavaş besin miktarını arttır örneğin ilk hafta en fazla 75 gr yulaf ezmesi yediysen 2. hafta 100gr yap yavaş yavaş alışa alışa arttır karbonhidrat kaynağı olarak yulaf ezmesi, yağsız haşlama makarna bu tarz ürünler kullan dediğim gibi bulk dönemini araştırırsan istediğin cevapları bulabilirsin

3. BurakY.

BurakY. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim eski Halimsin suan 83 kiloyum

4. deadliveeee

deadliveeee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: