Nasıl bir çalışma programı izlemem gerekli?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ootaci tarafından 5 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ootaci

ootaci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    tam öyle olmazsın genetiğe bağlıdır ama gelişmek ıstıyorsan en azından o denli salona yazılman gerek

3. ootaci

ootaci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    Salona gideceğim zaten ama benim anlatmak istediğim vücudumun genişlemesi yani Bradd Pitt gibi ince değil de bu adam gibi olmak istiyorum:)

4. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    http://muscle.iuhu.org/2010/11/jared-padalecki-supernatural-muscles/ şu linke ilk bir bakmanı öneririm sence brad pitt mi daha ince yoksa jared padalecki mi yani bahsettiğin kişi mi?Valla bir bakayım nasıl bir program yapmış diye google de arama yaptım askalsın virüs giriyordu son anda engelledim.İstersen sen de arama yapabilirsin google den jared padalecki workout routine yazarsan bulursun google de ben buldum tam gönderecektim sana nasıl yaptı diye programına tıkladım kendi kendine indirmeye başladı durup duruken dosyayı hemen de virüs programım devreye girdi trojen var diye vazgeçtim indirmekten sen de arama yapacaksan dikkatli ol derim bilgisayarını sonra bir daha açmak için kasayı servise taşıman gerekebilir.

5. ootaci

ootaci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    brad pitt daha ince bence fitness vücudu olarak geçiyo sanırım onunki. Jared Supernatural de çok kalıplı duruyo:D

Sayfayı Paylaş