Nasıl beslenmeliyim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OrcsCaptan tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. OrcsCaptan

OrcsCaptan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Değerli forum sakinleri klişe bir konu olacak fakat yinede forumu aramakla aklımdaki soruların cevabını bulamadım. Kendimden bahsetmem gerekirse
    1.80 boy,
    72 kilo,
    Sabah 9 akşam 19 saatleri arasında çalışan 19:30 gibi spor salonuna girebilen biriyim. Benim beslenme şeklim nasıl olmalıdır?
    Göbek bölgesinde yağlarım biraz fazla. Biraz eritip hacim kazanmak istiyorum. Spor salonum öyle çok ahım şahım bir yer değil hocanın da burnu havada pek soru cevaplamıyor. Salonu değiştir demeyin çünkü o saatten sonra Ankara'da bulunduğum merkezden daha iyi bir spor salonuna gitmem 1 saatimi alır. Bu yılbaşından itibaren vücut çalışıyorum protein tozu, creatin, bcaa bilinçsiz olarak destek aldım fakat gözle görülür hiç bir değişiklik olmadı. Kullandıklarım bitti tekrardan alacağım bir kaç haftaya. Beslenmeye maalesef önem veremiyorum fakat bir programa sadık kalabilirim bu yüzden kendime uygun bir program arıyorum. Özellikle bu konuda uzman arkadaşların birazcık bilgisine muhtacım.

Sayfayı Paylaş