Nasıl beslenmeliyim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ogiss06 tarafından 10 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Ogiss06

Ogiss06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhaba ben formunuza yeni katıldım sayılır 1 haftadır da takip ediyorum spora başlayalı 3 hafta oldu Ankara'da X fit spor salonuna gidiyorum belki aramızdan Katılan arkadaşlarımız vardır. Hiç bir şekile beslenme programı oluşturmadılar bildiğim kadarıyla ise beslenme bu konuda çok önemli boyun 1.72 16 yaşındayım lise 2. Sınıftayim kilom ise 65 biraz Göbek var omuzlarım genetik galiba hiç bir fikrim yok ama geniş çalısmadan önce de kendimi bildim bileli kalipliyim tabi biraz kilo vermeye ihtiyacım var ben nasıl beslenmeliyim sizlerden bu konu hakkında yardım talep ediyorum. Sabah kahvaltı yapamıyorum okulum erken Başlıyor açıkcası sabah pek iştahım da olmuyor bir yerde okumuştum sadece sabahları bir yemek kasığı saf Zeytinyağı alıyorum geri öğün ise Sıfırım Canim ne isterse onu yiyorum free bir şekilde takılıyorum sizlerin görüşlerinizi almak ve bu isi bilen kişilerden duymak istiyorum. Şimdiden teşekkürler hayırlı günler.

iPhone 6 Taptalk

Sayfayı Paylaş