NaSıL BeSLeNmELiYiM YaRdIm EdEr MiSiNiZZZZ

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ahmet91 tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ahmet91

ahmet91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar ben bodye yeni başlayanlardanım 1 ay oldu başlayalıı.. ama nası besleneceğimi bilemiyorum amacım kilomu arttırıp kas yapmak..sabah kalkınca ne yenmesi lazım antremandan sonra ne yenmesi lazım akşam ve yatarken neler yenmesi lazım bunları tam olarak bilemiyorum...66 kg kadarım

heer sabah yumurta peynir süt mü içmem gerek başka bişi öneriomusunuz bunları tüketmeliysem nekadar tüketmeliyim yanii kaç yumurta kaç bardak süt

antemanan sonra hep döner,kıymalı börek,pide,çiğbörek tüketiyorum bunlar doğrumuu ne tüketmeliyim

akşam yemeğindede çorba makarna sulu yemekler yiyorum ve yatmadan öce mutlaka 2 bardak süt içiyorum

biliyorum uzun oldu ama bana yardım ederseniz çok sevinirim...

tüm arkadaşlara tşk ederim sağolun saygılarımla....

bench_Obench_Obench_Obench_Obench_O

2. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    forumu araştır , birilerinin sana öğretmesini bekleme

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Öncelikle foruma hoş geldiniz.
    Bu sporda uzun vadede başarılı olmanın ve istenilen sonuçlara ulaşmanın en büyük anahtarı bilinçlenmek ve durmaksızın yeni şeyler öğrenmeye çalışmaktır.

Aradığınız ve öğrenmek istediğiniz bütün soruların cevabı beslenme forumundaki çeşitli başlıklarda mevcut.
    Bilinçlenme yolunda ilk adımınızı beslenme forumunu iyice inceleyerek atabilirsiniz.
    Bu sayede sizin gibi bu spora yeni başlayan ancak hazır beslenme programlarına ve hazırcı bakış açısına sahip birçok sporcunun 1 adım önüne geçmiş olursunuz, kısa sürede daha kaliteli gelişimler yaşarsınız, bu da süreç içerisinde sizin motivasyonunuzu oldukça artırır.

Beslenme forumunu incelemek muhtemelen uzun günlerinizi alacaktır.
    Ancak uzun vadede kaliteli bir kütleye ulaşma hedefinizi tutturduğunuzda elde edeceğiniz haz, bu birkaç günlük süreyi bilinçlenmeye adamanızın yol açacağı efor kaybını ve sıkıntıyı çok fazlasıyla karşılayacaktır.

Başarılar dilerim.

Sayfayı Paylaş