Nasıl Başlamalıyım ? (Acil Yardım)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zero59 tarafından 29 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    OKURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ARKADAŞLAR BİRAZ UZUN KUSURA BAKMAYIN :S :S

Merhaba Arkadaşlar 16 Yaşındayım Kilo 69 Boy 1.79 - 1.80 Yaklaşık 6 7 AY SPOR GEÇMİŞİM VAR FAKAT BIRAKALI 4 5 AY OLDU BU YÜZDEN TEKRAR BAŞLIYORUM BAŞKA BİR SALONA ANTREMAN PROGRAMI HOCANIN VERDİĞİ İYİ OLMADIĞI İÇİN ÇÜNKÜ KAFASINA GÖRE VERİYOR DİYORLAR AMA SALON YEPYENİ ÇOK BÜYÜK VE MAKİNALARDA SAĞLAM HOCASI SIKINTI BENDE SİZCE HANGİ ANTREMAN PROGRAMIYLA ÇALIŞMALIYIM BOYUM UZUN OLDUĞU İÇİN 69 KİLOYUM 75 80 KİLO OLMAM GEREKİYOR TABİKİ BU KİLOYU SAĞLIKLI OLARAK KAS KÜTLESİ OLARAK YAVAŞ YAVAŞ ALMAK İSTİYORUM SİZCE NASIL BAŞLAMALIYIM BU SPORA ÇİFT BÖLGEMİ ÇALIŞMALIYIM YOKSA TEK Mİ DİĞER SALONDAKİ HOCAM YENİ BAŞLADIĞIN İÇİN ÇİFT BÖLGE ÇALIŞIP VÜCUDUN ALIŞMASI LAZIM DEMİŞTİ 1 YILDAN SONRA TEK BÖLGE ÇALIŞICAKSIN DEMİŞTİ ÇÜNKÜ OZAMAN ÇOK AĞIR VE SAĞLAM ÇALIŞICAKSIN DEMİŞTİ BENDE ŞUAN ÇİFT BÖLGEMİ ÇALIŞMALIYIM CUMA GÜNÜ BAŞLIYORUM 2 GÜN SONRA YANİ DİNLENMELERİ NASIL YAPMALIYIM

PROGRAMI ŞÖYLE DÜŞÜNMÜŞTÜM HAREKETLERİ DAHA KARAR VERMEDİM ARAKDAŞLAR SİZCE İYİMİ BU ARADA ARKADAŞIMLA ÇALIŞICAM HERGÜN ODA 5 AYDIR GİDİYOR AYNI PROGRAMI ÇALIŞICAZ

PAZARTESİ ( GÖĞÜS + BİCEPS )
    SALI (SIRT + TRİCEPS)

ÇARŞAMBA (DİNLENME)

PERŞEMBE (OMUZ + KARIN)
    CUMA (BACAK + CALF)
    CUMARTESİ (KARIN + BİLEK)

PAZAR (DİNLENME) > SALON KAPALI

2. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Tavsiyem forumda da bulabileceğin üzere başlangıç programları oluyor, öncelikle her bölgeyi yaklaşık 1 ay çalışmak lazım az şekilde o yüzden bana sorarsan alıştırma programlarıyla başla.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş