Nasıl açılabilirim:D

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve dragox tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dragox belkide oda protein tozu sorucaktır diye bakıyodur.Sorsammı sormasammı diye karasızlığa düşmüş olabilir.

2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Nasıl kız bana protein tozu mu soracak anlamadım? Bu arada çok acaip işler dönüyor. Dün yemek yerken tanımadığım bi kız gelip tanıştı benle baya konuştuk, giderkende görüşürüz falan dedi de mana yüklüydü baya ama pek tipim değil.

Ben açılmaya kesin kararlıydım bu hafta ama açılamadım sebebi de şu çalıştığım yer başka bir ilçeye taşınıyor. Her yeri bir anda taşımıyorlar şirket büyük olduğu için parça parça taşınıyoruz gibi bi durum var. Hoşlandığım kızın olduğu bölüm taşındı maalesef ayın 10'una kadar falan hiç göremeyeceğim. Taşındığımız yerde çok daha büyük olacak çok zor rastlarım artık moralim feci bozuldu o öyle böyle değil nerde görürüm artık bilmiyorum, salak gibi bekledim kafama edim ya:( ilk rastladığım yerde açılacağım artık rüyama giriyor 2 gündür, aşk yoktur diyordum da aşk bu mu acaba:eek:

Son düzenleme: 3 Eylül 2012
  3. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Yok ya ne aşkı şimdi ulaşılmaz olduğu için öyle geliyor.Kızdan olumlu cevap alınca en fazla 1 hafta sonra biter :)En azından bana öyle oluyo:)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet belki body'e meraklıdır başlamak istiyodur foruma üyedir hatta nick'ini söylesen belki hayranın falan çıkar sora full fitness muhabbet:D:DNerde çalışıyosun bu arada yada daha önemlisi ne iş yapıyorsun?

5. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Tabi tabi ben hep bunu diyorum zaten bende de aynısı. Ama ilk defa biraz fazla etkileniyorum galiba:D

Bizim şirkettende buraya girenler vardır hocam yazarsam iyice deşifre olmayalım şimdi:)

Son düzenleme: 3 Eylül 2012
  6. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    OK Haklısın. Aynen Yandım Ali haklı aynen bende de var o.

7. Tien

Tien Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kız belki kaslı erkeklerden hoşlanıyordur o yüzden bakmış olabilir tabi kaslı isen:))

8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Öyle olduğumu sanıyorum:) Neyse yazarım sonucu daha beklemek zorundayım mecburen:)

9. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Üstünden biraz zaman geçti ama ufak tefek bişeyler diyeyim konuyla alakalı merak eden olmasa da:D Yeni yere geçeli 1 ay falan oldu yaklaşık büyük yer baya kalabalıkta. Zaman zaman çalışma saatleri değiştiği için ayın yarısında falan akşamdı çalışma sürem. Gündüz gittiğimde de kız yoktu orada göremedim. İlk mesajda söylediğim servisteki çocuğu aradım ona söylerim artık nolacak diye ama çıkmış o da işten:eek: Baya güzel kızlar olduğu için bu sürede başka birisini bulmuş bulundum yani şu an onunlayım. Ama bu kızda bu şirketin içinde yüzde 100 eminim detaylıca bi tarama yapmadım burada yapma vakti geldi sanırsam yani göreyim kızı yeter hiçbişey olmasın valla içimde kaldı resmen.

to be continued:D.........

Son düzenleme: 6 Kasım 2012

Sayfayı Paylaş