nasıl çalışmam gerekiyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve acrobat_ tarafından 23 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. acrobat_

acrobat_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar öncelikle ben foruma yeni katıldım... yaklaşık 3 4 aydır forumda dolaşıyorum ama üye olmamıştım 1 kaç gün önce yene girme fırsatı buldum ve bu sefer üye oldum tekrar herkeze selamlar
    ben 94 kilo 1.79 boyunda 20 yşında bir kişiyim 1 aydır body yada fitness hangisi uygunsa ona gidiyorum toplam 20 giriş ypatım ve 6 kilo verdim şimdi 94 kilo oldum
    ben kilo vermeye devam etmek istiyorum ama zamanda vücudumu şeklede kazandırmak istiyorum...
    haftanın gücüm yettiğince her günü gitmeye calıyorum
    salı çarşamba perşembe basketbol antreamın var 2 saat basket oynuyorum ardından bodye gidiyorum sizce nasıl calısmalıyım
    1 ay boyunca calıstığım programda şöleydi 20dk bisiklet 20dk ayda yürüyüş koşubandı bazen yapıyodum eğer yapmazsam mutlaka bisiklet yada ayda yürüyüşten bir 20 dk daha yapıyordum ve ayrıca kollarımada cok önem vermiştim ama daha istediğm gibi olmadı..
    ben durumumu anlattım siz büyüklerimden tecrübelerinizden yardım bekliyorum
    saygılarımla....

2. acrobat_

acrobat_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen yardım ... :) ????

3. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    programını yazarsan ii olur

4. acrobat_

acrobat_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    günlük 2000 kilojoule yakıyorum ayda yürüyüşte belli bi programım yok oyüzden size danıştım ....

Sayfayı Paylaş