Nasıl çalışmalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve buragou07 tarafından 15 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. buragou07

buragou07 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Spor salonuna gitmiyorum. Devletin salonuna gidiyordum ama çok dolu olduğundan dolayı bıraktım. Hoca beden hocasıydı ve ilgilendiği falan yoktu. Evde kendim çalışmaya karar verdim ve bu forumu okuyarak, sorular sorarak çok şey öğrendim. Hala bilmediğim birçok şey vardır eminim. İnşallah hepsini burda öğrenirim. Evde program uygulamak için 2dambıl , elastik band ve kapı barfiksim var. 1gün gögüs ön kol , 2.gün arka kol ve omuz şeklinde çalıyorum. Fakat elastik band ve kapı barfiksi daha tedarik sürecinde. Gelirler inşallah 3-5 güne. O 2gün üstüne 1 gün karın kası ve barfiks , 4. gün ise elastik band çalışmayı düşündüm. Ama hergün şınav ve mekik eksik etmiyorum. ( Karın kası çalışması:https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 ) Mekiği ayrı olarak tutuyorum. Şimdi ben bu 4günü ard arda yapmalı mıyım? Hergün farklı yerler çalışmış oluyorum. Vücuduma zarar verir mi ve kas gelişimini ne yönde etkiler ? Hepsinin arasına 1'er gün koymalı mıyım ? 1 aya vücudumun güzel bir şekil almasını çok istiyorum. Besinlerime falan dikkat etmeye çalışıyorum. Boy 1.75 , kilo 65, yaşımda 17. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş