Nasıl Çıkma Teklifi Edersin?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sthammer tarafından 19 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. sthammer

sthammer Guest

[YOUTUBE]iUFTyzwzY3o[/YOUTUBE]

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ekim 2012
    YuBingJun, fsmy, Coentrao ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    para varsa daha çabuk çıkma teklifinizi kabul edebilirler[​IMG]
    [YOUTUBE]86dmV31OoQw[/YOUTUBE]

Predatel, Prometheus676 ve John399 bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Biz beraber ictigimiz tekila gibi sekiz :) sakalli bana mi diyon---ardinda hassss---

Koptum :)

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Bir bayan tarafından hazırlanan bir video vardı . Kızlar nasıl tavlanır , nasıl konuşulur diye onu izledikten sonra ben 1 saat gülme krizinden çıkamamıştım :) resmen okuldaki hocalar gibi ders anlatıyordu bayan şimdi idmana gidecegim dönüşte videoyu eklerim :)

6. sthammer

sthammer Guest

John sanırım ülke ortalaması bayanlarda 1.62 senin işin zor, hadi uzununu buldun diyelim, huyu suyu ne olacak:D zaten bizim hatunların kaprisleri ortada
    oshodan bir alıntı;

bir kadını seversin. Birkaç saat için onunla birlikte olmak güzeldir, birkaç dakikalığına birlikte olmak cennet gibidir, birkaç saniye için onunla birlikte olduğunda ise kendini nirvana'ya ulaşmış hissedersin; Ama onunla 24 saat birlikte olmak zor gelir, onunla aylarca sürekli birlikte olmak sıkıcı bir hal alır ve bir de onunla tüm hayatın boyunca birlikte olacaksan intihar etmek istersin. Her zevkin içinde kendi acısı vardır :)
    bir de sokrates'in bir sözü vardı; mutlaka evlenin, karınız iyi çıkarsa mutlu olursunuz yok kötü çıkarsa o zaman da benim gibi filozof olursunuz :lol:

YuBingJun, Fitness&Model, 2157 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  7. hsyndmn

hsyndmn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Gene bı ergen konu acdı sandım ama cok guldum hepsı kendını dunyanın 8.harıkası sanıyor:D

rockybalboa7 ve sthammer bunu beğendi.
  8. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=BcjNhRcT3Xo&list=UUiJUhtI9shz-YKg6YLRGPFQ&index=1&feature=plcp[/YOUTUBE]

İşte dediğim video buydu .

Aynen öyle arada 30 cm 40 cm olunca haliyle uzak duruyorum ki en azından komik duruma düşmeyelim :) .

rockybalboa7 bunu beğendi.
  9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sadace bayanların çoğu kısa boylu değil erkeklerinde çoğu kısa boylu şöyleki yolda yürürken benden uzun boylu kişi sayısı azdırki bende çok uzun değilim 1.75 boyunda bir adamım zaten artık erkeklerde 1.80 boy olunca bile manken yapıyorlar bir bayanın boyu 1.68 oluncada uzun boyluymuş gibi görülüyor onun için 2 metrelik erkeklerin boyu boyuna uygun kız arkadaş bulmaları çok zor aynı şey uzun boylu bayanlar içinde geçerli bulsanda zaten anlaşacakmısınız oda belli değil
    ancak şu videodaki bayan gerçekleri söylemiş
    biz erkekler pek giyimde başarılı değiliz çoğunlukla birbirinin kopyası gibi giyiniyoruz kendimize özgü giysilerimiz olsa örneğin Rocky Balboa,Tyler Durden gibi iki film karakterini incelediğimizde herkesden farklı giyim tarzlarının olduğunu görürüz
    parfüm konusundada haklı çoğunlukla herkesde bulunan parfümleri kullanıyoruz ya az bulunan parfüm almalı durum yoksa banyo edip temiz giysiler giyip kızın yanına gitmeliyiz
    sürekli iltifat etmek erkeklerin en büyük hatasıdır sonrada havalanıyorlar yada sıkılıyorlar
    birde kızlarla arkadaş gibi konuşmanında sınırını aşanda var bol bol küfür etmeler sürekli konuyu askerlik anıları futbola getirmeler vs
    ilk bululşmada evet konserler filmler müzikler modadan bahsetmek bencede doğru severler genel olarak bu konuları sonuç olarak farklı erkeklerden hoşlanıyorlar işte sıradan istemiyorlar nedenide en çirkin kızın bile peşinde 1000 tane erkek olduğu için ve şunu demekten nefret ediyorum yine yol oraya çıkıyor para lazım arkadaş bu işler için

2157 ve shaq bunu beğendi.
  10. sthammer

sthammer Guest

raki boyumuz yakın, senden 1 cm uzunum, askerde göreceksin boyum 1.81 diyen adamla yanyana geliyoruz benden kısa :) bizim erkeklerde ayakkabıyla mı boy hesaplıyorlar nedir, geçen yeğenim geldi boyum 1.78 diyor, yanyana geldik benden kısa :) kırmamak için ben de 79'um dedim, kız mevzusunda da kelimesi kelimesine katılıyorum

rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yalın ayak ölçtürmüştüm 1.75 çıkmıştı spor ayakkabı ile 1.78 falanımdır sanırım ama bu erkeklerin boy ortalamasının 1.70 olduğu gerçeğini değiştirmiyor

12. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    En doğru ölçüm yalın ayak olandır en dik oldugunuz şekliniz ise sizin gerçek boyunuzdur ben basketbol ayakkabisi giyince 1.98 civarindayim yalin ayak 96 95 arasi .

sthammer ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlar konusu hakkında yinede şunu unutmamak lazım bazende videolardaki tavsiyelerin %100 başarıya ulaştırmayacağınıda belirtelim çünkü biz erkekler kızları aynı gibi düşünürüz hayır bu büyük bir hatadır zevk farklılığı hayata bakış farklılığı yaşam standartı farklılığı gibi durumlar var onun için bir kızla tanıştığınız zaman hobilerini sorun hayat görüşünü anlamaya çalışın duruma göre hareket edersiniz bu konuda benden bu kadar saygılar herkese

John399 bunu beğendi.
  14. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Tepki görücem belki ama göze alıyorum kızlar yanı genelde biz erkeklerin hoşlandığımız ilgimizi çeken kızlar genelde pijjj erkekleri seviyor illa bi ortamda kendinizi kanıtlama ve göstermek zorunda kalmışızdır çoğumuz sevmesekte istemesekte ;)

15. sthammer

sthammer Guest

John, 1.95'lik bir arkadaşımla geçen yıl bir foto çektirdik, arkadaş biraz da kambur durmuş, yanındaki bayan arkadaşla aradaki fark ortada :) gözlüklü benim

kolega'nın dediği hadise birkaç kez başıma gelmişti, öyleleri de var ama raki'nin de dediği gibi her insan ayrı bir alem

YuBingJun ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Haha benim erkek arkadaslarim genelde uzundur bir arkadas var benle ayni boyda ama kiz arkadas dersen orda bir soru işareti koyarim çünki türkiyede boy ortalamasi dediğin gibi 1.65 - 55 arası durum böyle olunca sayılı sayıda var :D

17. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Yalnız kabul edenler veya ışık yakanlar videoda olan en güzel kızlar dikkatinizi çekti mi bilmiyorum:eek: Daha çirkin olanlar reddetmiş hep vallahi ilginç cins bu kızlar.

sthammer bunu beğendi.
  18. sthammer

sthammer Guest

'seni ikiye bölerim ama elma olabileceğini sanmıyorum' diyen hatun dışında öyle :D

YuBingJun ve dragox bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş