Napmalıyım bu aşamadan sonra ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve OgetS tarafından 19 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    karbonhidrat alımını azaltın
    yağda kızartılmış besin,beyaz ekmek (2 3 aylığına),şekeri kesin (şekerin içinde çikolata haftada bir yenebilir, koladan uzak durulsun çay az şekerli içilsin benim görüşüm)
    protein alımını çoğaltın (ben kendim yediklerim: ton balığı,bolca tavuk,lor peyniri,yumurta,süt ve süt ürünleri (bolca) )
    ben 7 kilo verdim belimde sanırım bi kaç cm inceldi tam ölçü almadım

benim tavsiyelerim bunlar tabi kardiyoda şart eğer zamanınız varsa haftada 3 gün ağırlık 2 gün kardiyo yapmanızı öneririm ben yazın öyle yapıcam çok zamanım olduğu için

2. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    akrephan tsklr...

3. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Tekrardan merhabalar body yı bıraktım ve boks a başladım 1 haftadir inanılmaz ter atiyrm hergün 40dk kosu + ip... sonra 1 saat boks yapıyorum ve yaklasık olarak 4 5 kılo verdim böyle dwm edecgm ve 3 ay bitince tekrar fotoları koyacagım :) bakalım gelişim nasıl olacak

4. LykiaZippo

LykiaZippo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeş kardio ile 5 kilo ver diyet yap bb ye %100 devam 4 ay sonra kendini tanıyamassın.

OgetS bunu beğendi.
  5. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    body bu aralar bıraz sıkıcı gelmeye basladı heycan kalmadı sanırım boks a başladık ama bakalım..

6. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    evde mi çalışıyorsun salonda mı evde ise bu sorunu bir yere kadar anlarım salonda ise antrenörün yok mu?

7. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    kaldıray.. Merhaba. salonda çalışıyorum. aslında body güzl hoş bi ugras lakin ben şunu anladım body bi yere kdr yani super fit bi vuct yakaladık vs ee sonra ? Onu da geçtim boks ta da fit süper bi vucut yaparsn lakin en azından dışarda insanlara karsı savunmasız olmazssn..

8. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Ogets aynı fikirdeyim salonu fitness amaçlı kullanmakla bod bulding için kullanmak farklı şeyler. Body building uzun yıllar emek yüksek bütçeler ayda 2-3 bin minimumdan bahsediyorum. çelik gibi irade yüksek disiplin ister bırakın o kasları yapmayı bir definisyon dönemini bile bitiremeyiz çoğumuz. gerek de yok herkes sevdiğini yapsın. Artık bu araba kaç yapıyo abi mantığından çıkıp body buildingi edef olarak düşünen birisi bunun zor yanlarını iyice sorup görmeli. ben 20 barfiks çekecek kıvama gelsem salona uğramam mantığım tamamen değişti yeni moda autdoor training ilgimi çekti. chalistenics diyolar galiba.

9. Body16

Body16 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    3 ay erken bi süre bu soruyo sorman için önce 1 yıl falan bu kilolarda kas kütlesini arttırmak için çalışman lazım bence daha sonra sıkı bir diyet+kardiyo yani anlayacağın üç ay gelişme sayılmaz tabi ki bana göre ben başlayalı 2.5 yıl oldu bunun 1.5 yılı düzenli ben bile daha sormadım ne yapayım diye

10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş