Nanox Protilox Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 40
    52,6%
  2. Orta Karar

oy sayısı 28
    36,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    10,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. nuxi

nuxi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kullandım ve HÜSRAN ...

kesinlikle işe yaramaz kütle artışı yok tat desen yok aroması güzel kokusu kaliteli ama ...TIRT

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bir protein tozundan beklentiniz nedir ? bunları da belirtip yorum yazsaydınız.

Protein tozları mucizevi ürünler değildir. Bir önce ki mesajlarınızda da 'Twinlab rezaletinden' sonra yazmışsınız.
    Anlaşılan siz protein tozlarından 27 günde ciddi anlamda fark yaratmasını bekliyorsunuz. Bu kadar kısa sürede ancak aroması ve karışımı konusunda yorum yapmanız gerekirdi.

Önerim protein tozu kullanmaktan vazgeçin, hiç bir ürün beklentinizi karşılamayacaktır.

BLcKWhT ve HUMOR bunu beğendi.
  3. sleepme92

sleepme92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu toza kötü dien adam yaşamasın denemedim marka kalmadı aralarında en iyisi bu tad olarak karışım mükemmel izole protein çnkü bence aldınız yerlere dikkat edin çakma mazeme olabilir tadi milkshake gibi ondan dahada güzel siz başka ürün aldınız heralde :D piyasdaki tek doğal toz :D kek bile yapan var makarnaya atan var siz karan verin artık bendemi sorun var tozdamı :D

4. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Piyasada bulup alabileceginiz dogala en yakin urun ureten markadir ozellikle Orbilox 8 i şiddetle tavsiye ederim protilox ve varcil urunlerinide kullandim ayrica cafe coach urunu zayiflamaya yonelik olarak gecen yaz kullandim ve guzel sonuclar aldim .

Bilgilerinize sunulur

AngryHun bunu beğendi.
  5. mirallas

mirallas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yorumlardan da anlaşılacagı gibi denemek ve görmek lazım. Güzel bir protein tozu gibi duruyor.

6. emre52

emre52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben ürünü 2 gün önce aldım kötü yorumlara aldanıp bu zevkten mahrum olmayın sakın, ben çileklisini aldım kapağını açar açmaz burnuma gelen o çilek kokusunun güzelliğini anlatmam mümkün değil ayrıca karışımı 200ml suyla yaptım harika bir kıvamı ve tadı oldu etkisi için birşey söyleyemem ama tat ve karışım konusunda müthiş bir ürün..
    bu forumu uzun zamandır takip ediyorum ama sırf burda okuğum yorumlar üzerine üyelik açma gereği duydum teşekkür ederim

7. arbforce1

arbforce1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben önceden mustletech kullanıyordum. deterjan gibi köpürmesi filan aşırı midemi bulandırıyordu, bu yüzden doğal bir ürüne çok ihtiyacım var. protilox veya varcil den hangisini almalıyım sizce?

8. Omergndz

Omergndz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Alan arkadaşlar nerden aldınız acaba ben bulamıyorum artık... Eski bir ürünüm bu inanılmaz memnun kalmıştım... Şimdi tekrar başladım proteine bundan almak istiyorum.

9. kinyas

kinyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar spora başlayalı 2,5 ay oldu varcil r2 ve protilox arasında epey fiyat farkı var o yüzden bunu kullanmaya karar verdim.Şimdi tek problem kaldı internette zaten ürün çok az sitede var ve orjinallik konusunda endişelerim var tecrübeli arkdaşlar bu konuda yardımcı olabilirlermi bu kuşkularım yersizmidir?

10. kinyas

kinyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yardımcı olabilecek kimse yokmu arkdaşlar.

11. yasemin.

yasemin. Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    13
    Konu biraz eski gorunuyor fakat benim de bu urun ile yorumlara ihtiyacim var.fitness ile 6 aydir ciddi anlamda ugrasiyorum,boyum 1.59 kilom 49(basladigimda 55 idi)bu ay nanox protein tozu ve bcaa ek olarak da vitargo kullanmaya basladim.Beslenmem cok duzgun gunluk 110 gr hayvansal protein 2 olcek nanox whey aliyorum.Sonuc olarak 1 aylik bir kullanim sonunda olcumumde kas kutlemde bir agirlik soz konusu olmadi.Olcumum moralimi cok bozdu.Goruntude kaslarim iyi gorunuyor ama olcum oyle soylemiyor.Pazartesi tekrar olcum yaptiracagim ve bu protein tozuna devam etmeli miyim?Marka degistirirsem Optimum Gold Standart Whey dusunuyorum degerleri Nanox dan iyi gorunuyor.Lutfen tecrubeli arkadaslar yorum yapabilir mi?
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mayıs 2014 ---

12. BLcKWhT

BLcKWhT Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Antreman yaptığım salonda Protilox protein ikram ettiler, dondurucuya koy yarım saat sonra çilekli milk shake diye babanın oğluna sat o kadar güzel tadı var. Salon da kullanan arkadaşlar var gayet memnunlar. Esasın da Gold standart alacaktım ama araların da 57 TL gibi bir fark olmasına rağmen Protilox u tercih ettim. Shaker ile çok net karışıyor. Bir kaç ay sonra genel yorum yapacağım. Şuan da tadı konusun da yorum yapabilecek kadar kullandım. Umarım aldığıma değer.

13. BLcKWhT

BLcKWhT Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    13 Günde gözlemlediğim şu; Antremana giderken bazen yemek yemeden gitmek zorun da kalıyorum haliyle enerji eksikliği yaşıyorum ve vücut olarak yorgun hissediyorum. Ama bu ürünü kullandığım dan beri bu sorun ortadan kalktı. Cardio yaparken çok rahat 7.5 speed 3.5 km yürüyebiliyorum.

Sayfayı Paylaş