Nanobolix whey protein hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve terzi312 tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bodyforum üyeleri.
    Daha forumda araştırdığım kadarıyla bu konuda yeterli bilgi birikiminin olmadığını düşünerek konuyu açma gereği duydum.
    Geçen gün 950 gr nanobolix whey aldım.Fakat aldıktan sonra internette biraz araştırma yaptım.Türk malı olarak bilinen bu protein öğrendiğim kadarıyla Çin'den geliyormuş.
    Üstelik bu marka (nanobolix) piyasaya daha kısa bir süre içinde girmiş.Yine internetten bir araştırmalarımda daha önce hatırladığım kadarıyla nitrofull markalı bir proteinde de böyle bir konu söz konusuymuş ve galiba bu tozlardan zarar görenler olmuş.Bu konuda çok titizim arkadaşlar sağlık çok önemli diye düşünüyorum.Hatta ailem benden daha titiz.%95 whey olan bu ürünün ölçeği 25 gr.
    Protein miktarı 23.60gr.Spordan 30 dk önce ve spor yaptıktan 30 dk sonra alıyodum.Spor sonrası günde ise bir öğünümde yine 1 ölçek alıyordum.
    Fakat salondaki hocam 2 protein alma süresinin birbirine yakın olmaması gerektiğini söyledi.
    Bodyden önce bir ölçek al fakat diğer ölçeği yatmadan önce iç dedi.??!
    Anlayacağınız hem bu marka hakkında biraz bilgi, hemde kullanımı hakkında biraz bilgi verirseniz beni ve diğer bu konuda sorunları olan arkadaşları aydınlatırsınız.Saygılar...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/nanobolix-whey-protein-complex-t29742.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş