Nanobolix Whey Protein Complex

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 32
    47,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 25
    37,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 10
    14,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Kullanım Şekli:

Egzersiz öncesi veya sonrası günde bir (1) ölçek (25gr) ürünün, 250ml su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

Ekli Dosyalar:

ertun2k bunu beğendi.
  2. metalman133

metalman133 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonunda benim whey de gelmiş buralara :) bende isolate var yani güzel kendisi gerçi ilk aldığım whey olduğu için diğerleriyle karşılaştırmam saçma olur ama içimi güzel bende çileklisi var 'isolate' shaker la karıştırınca da topak yaptığını görmedim 1 aydır :)

3. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bende daha bugün aldım kullanmaya baslıcam....peki sen memnun musun bu üründen ???weightlifter

4. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bu ürün guzelmidir acaba kaç kişi kullanıyor ?
    bide ben bunu türk malı diye duymustum :) umarım guzel bir üründür

5. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    ürün yeni ve fiyatı yüksek. bunun yanında menşei nedir ? genelde hammaddeyi almanyadan alınıyor yerli üretim ise..

gorgeouskykhan bunu beğendi.
  6. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    valla ben aldım aldıktan bi gün sora geri vermiştim onun yerine universal animal max aldım..iyimidir kötümüdür bilemedim bi türlü.

7. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bu ürün türk malıysa ucuz olması gerekmez mi ? optimumun abd deki fyatlarını biliyorsunuz bu urununde daha ucuz olması gerekmez mi çok pahalıya satılıyor.

8. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    internet sitesini inceledim. ürünleri hakkında ayrıntılı açıklamalara yer verilmemiş.umarım ikinci bir Nitrofull vakası yaşanmaz.

9. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    sitesinde hiç bişi acıklanmamış ki :D bench_O:D

10. alistanblue

alistanblue Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    İstanbul
    Deneme amaçlı 950 gramlığını aldım birkaç gündür kullanıyorum ve gözüme batan birşeyi olmadı. Su ve sütte rahat çözülüyo, çikolatalı aldım tadıda güzel nesquik gibi :) gazda yapmıyor bakalım faydasınıda görürüz inşAllah. . . Bu arada kendi sitesinde 102 tl olduğu söyleniyor ama ben tahtakaledeki tanıdığım bir eczaneden 70 tl ye aldım.

Son düzenleme: 15 Kasım 2010
  11. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    ürün türkiyede paketleniyor fakat ham maddesi almanyadan değil çinden geliyor çinde de süt tozu ve benzeri beslenme takviyeleri konusunda vukuatlı biliyorsunuz o yüzden bu ürüne ne kadar güvenilir bilmiyorum...

12. vol_kan

vol_kan Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    fiyatının aşırı pahalı olasına karşın kalite olarak kimseden kötü bir yorum duymadım. piyasa fiyatı 180tl civarı 2,2kg iso whey için. bende izmirde 120tl buldum alsammı diye düşünürken araştırmalarım sonucu bu yazıya ulaştım. ürün ile ilgili yapılan açıklamayı paylaşıyorum;

Nanobolix ürünleri üzerinde Türk Malı diye yazmakta ancak bilindiği gibi Türkiye'de Amino Asit, Whey Protein ve benzeri sporcu gıda takviyeleri üretilmiyor. Türkiye'de üretildiği söylenen ürünlerin ham maddeleri yurt dışından getiriliyor ve burada tablet basımları ve paketleme gibi işlemleri yapılıyor.

Hammaddeler Türkiye'ye getirilmeden önce ithalat izinleri alınıyor ve daha sonra da ürünlerin TC ye girişinde Tarım Bakanlığı tarafından analiz ve denetlemeleri yapılarak girişine izin veriliyor. Bu denetlemeler ve laboratuar analizleri sözkonusu olduğu için bir ürün Çin'den geliyor olsa bile ille de kötüdür diye birşey yok. Ancak Çin'in tüm dünyada gıda maddeleri üzerinde yarattığı izlenim iç açıcı değil. Çin'in tüm dünyada en çok başını ağrıtan konu ise süt ve sütten üretilen ürünler konusunda. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde dünyada bebek ölümleri nedeniyle Çin'den gelen mamalar incelenmiş ve Çin'den gelen pek çok üründe protein değerini yüksek göstermek için Melamin maddesi konduğu ve bunun da böbrek taşı gibi rahatsızlıklara ve bebek ölümlerine yolaçtığı belirlenmişti. Sporcu gıdalarının pek çoğunun süt bazlı olması ve protein değeri ile yakından ilişkili bulunması bu konuda tüketicilerin Çin'den gelen Sporcu Gıdalarının hangileri olduğunu bilmesini gerektiriyor. Biz bu konudaki araştırmamızı sizle paylaşıyoruz. Sonrası size kalmış.

gorgeouskykhan ve hakan karakaya bunu beğendi.
  13. Ç@ylak

Ç@ylak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

harbideye bir eczaneye sordum 218tl alman malı olduğunu söyledi, eminönünde bir eczaneye daha sordum toptan fiyatına satıyorlar 150tl 2,3kg isolate ve amerikan malı oldugunu söylüyorlar, bir kaç sitede dediğiniz gibi çün halk cumhuriyetinde üretiliyormuş ham maddesi, anca değerlerinin albenisi oldugu için dikkat çekiyor.. saygılar

14. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    marka piyasaya yeni giriyor ama maşallahı var sanki bana optimum,universal,bsn falan hikaye de en süper ürün bu. insan önce piyasaya yer yapar memnuniyet falan verir. amerikan pazarı bu markayla dolmuş. bunun anlamı açık ve basit,,,, satıcılara yüksek kar marjı bırakıyor strateji olarak. yani onlara ucuz geliyor ama son kullanıcıya pahalı veriliyor. bu yüzden hepsi ağız birliği yapmış abi bunu al süperrrrr.

ben almadım arkadaşta denedim, bildiğiniz whey ,kötü değil. fiyatını abartacak hiçbir şey yok. hani içinde extre creatin,glutamin, falan olur neyse dersin.

bize piyasaya türkçe etiketle girip ithal ürünlerle aynı fiyata satılacal mal lazım değil, o kaliteyi ucuza verecek mal lazım. bu tat ve yapıyla 2.3 kg olanı 75 tl olsun paso alırım sürekli müşterisi olurum.

The Modest bunu beğendi.
  15. ahmetovic100

ahmetovic100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ürün nasıl hacim olarak bi artış yaptımı sende.bi de günde kaç kere kullandın.

16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    tarihe baktın mı hiç.o yazı ne zaman yazılmış diye..27.07.2010..

17. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorum. amerikan pazarına geldiği günden beri görüyorum bu ürünü. bir yıl az bir zaman diğerleriyle karşılaştırdığında en yeni marka bu.

18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    o yazıyı sana değil ahmetovic için söylemiştim.alıntı yaparak sorduğu sorunun tarihi o yani.

19. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Günde 1 ölçek az değil mi?

20. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    nitro tech tede 6 ölçek diyor sen 6 ölçek mi kullanıyorsun :) onun gibi buda.ihtiyacın kadar kullanabilirsin.

Sayfayı Paylaş