Nankör spor moralimi bozdu !

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve wTurner tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Spora bir yil kadar ara vermistim suan geri basladim bench press 130 140 kg yapan ben suan 50 ile zor calisiyorum bu durum moralimi cok bozuyor bu yuzden birden kilo yukseltmeyi isteyince kendimi cok zorlamaya basladim 2 hafta oldu geri basliyali agir kilolara giriyorum zar zor sporumu yapiyorum bana yardim edin bi el atin ne yapayim moral verin nasıl yukseltecem ben bu agirliklari geri en iyi hangi sekilde yukseltebilirim ? simdiden tesekkurler canlar.

2. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    bu kadar kuvvet kaybı yaşamak için 1 yıl komada yatmak gerek. bana pek inandırıcı gelmedi. ayrıca 130 140 kilo kaldırıyorduysan epey tecrübeli olman gerek. ne yapman gerektiğini biliyorsundur.

byte, emrahslv, k.b. ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Kardesim 1 yil boyunca icki ve sigara ve bende anlamadim nasil bu kadar guc kaybi yasadigimi boyle bir konu icin konu acip yalanmi soyliyecem millete ? Biraz dusunceli davran ve ben dertlesmek icin actim konuyu konu basligindan ve konuyu nereye actigimdan anlaman gerekirdi ve ilk defa birakip yeniden basliyorum senin gibi insanlarin karsida ki insanlari mat etme cabalarini anlamiyorum
    (unutma fazla bilgiden insan olmez) bende diger tecrubeli arkadaslarla yardimlasamaz miyim ? Tesekkurler

Son düzenleme: 21 Mart 2015
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yarım saat öncede aşağıdakileri yazmışsın 2012 yılında yine kendi açtığın bir konuya.

"""Evet arkadaslar yazdigim programi uyguladim ve yaninda supplement olarak gainer ve animal pump kullandim bu programin bana etkisi cok iyi oldu agirliklarda ciddi bir yukselme ve cok iyi bir sekilde hacim aldim hedefimdeki yagsiz kutle artisini sagladim herkese tesekkurler :)""""

Bu konudada 1 yıl araverdiğinden bahsediyorsun

Yarım saat önce bunu yazıp ardından böyle bir konu açman tabiki okuyanlardada bir çelişki oluşturuyor.spor hayatında başarılar dilerim.

k.b. bunu beğendi.
  5. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Celiski yasaman gayet normal cunku konuyu farkli anlamissin forumada yeni dondum bunuda bir diger konuda cevap atarak belirtmisim onuda gorebilirsin programi yaptığımı basari kaydettiğimi belirtmisim tesekkurler

https://www.bodyforumtr.com/index.php?threads/55134/

Son düzenleme: 21 Mart 2015
  6. 225lbs

225lbs Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    130 mu 140 mi? Insanlar genelde rekorlarini unutmazlar. Inandirici gelmedi bana da konu. 140 kg bench pressten bahsediyoruz deadliftten degil.

7. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    3 set girip sonuncu set 100 kg den 130 kg çıkarıp 6 tekrar yapmak ve 3 tekrardan sonra yardim almak bu sekilde

Sayfayı Paylaş