Nac Universe 2010 Hamburg Results

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Vorenus tarafından 30 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Vorenus
    Offline

    Vorenus Üye

    Katılım:
    31 Ekim 2010
    Mesajlar:
    345
    Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Nac federasyonu tarafından 27-28 Kasım 2010 tarihinde Almanya'nın Hamburg kentinde düzenlenen dünya şampiyonasının toplu sonuçları

    Nac Mr & Mrs. UNIVERSE 2010 Hamburg Results


    Professional NAC Mr Universe - Daniel Toth (HUN)

    Overall Winners:

    Body Overall
    Peter Molnar (HUN)

    Figure Overall
    Brigitta Gróf (HUN)

    Athletic Overall
    Kemal Uysal (TUR)


    Ms. Fitness

    1. Zsuzsa Tirpak HUN
    2. Yulia Podolskaya RUS
    3. Willeke Bartels NED
    4. Corinna Kempe GER
    5. Evgenia Perevertaylova RUS
    6. Marija Deksne LAT
    7. Saskia Hartert GER
    8. Marina Crnjak GER
    9. Oxana Samoylova RUS
    10. Gro Aske NOR

    out of Top 10:
    Limor Azugi (ISR), Michelle Hand (GBR)

    Body Over 50

    1. Charlie Abboh NOR
    2. Aleksandr Aleksejev EST
    3. Gunnar Paasche GER
    4. Necdet Yagizoglu BEL
    5. Francois Gauvin FRA
    6. Enrico Lückemann GER
    7. Antonio Lucas ESP
    8. Juan Barreto ESP
    9. Juan José Lopez ESP
    10. Viktor Tkatsenko EST

    out of Top 10:
    Benrabah Boufalga (FRA), Eduardo de la Asuncion (ESP), Earl Maduro (NED), Kevan Wilson (GBR), Reto Wetzel (SUI), Marco Piacentino (FRA), David Foo (GBR), Wolfgang Seier (GER), Serge Pilette (BEL)

    Body Over 40

    1. Vehbi Kocoglu TUR
    2. Paul Lans NED
    3. Stéphane Petillot FRA
    4. Diego Martines ITA
    5. Daniel Lungu NED
    6. Farhad Habibi NED
    7. José Maria Forte ESP
    8. Tony Hanson GBR
    9. Jürgen Michael BEL
    10. Nikolay Ferenets RUS

    out of Top 10:
    Sergej Khimchenko (UKR), Robert Olsen (NOR), Eddy Mertens (FRA), Alon Ben Shachar (ISR), Thomas Langguth (GER), Torsten Hala (GER), Jimmy Ingbretson (USA), Silverio Garcia (ESP) Didier de Schryver (BEL), Hasan Ilgin (TUR), Christophe Canovas (FRA), Grzegorz Strojecki (POL), Marcelo Pelaio (BRA), Andreas Heß (GER)

    Juniors

    1. Istvan Polyak HUN
    2. Akin Hondoroglu TUR
    3. Pero Tomas CRO
    4. Pascal Brunner SUI
    5. José Antonio Lopez Gil ESP
    6. Maksims Kazaks LAT
    7. Grégory Bourdon FRA
    8. Marvin Michels GER
    9. Morgan Eliran ISR
    10. Grazvydas Narusevicius LIT

    out of Top 10:
    Iegor Khimchenko (UKR), Benjamin Ebert (GER), Pedro Manuel Garcia (ESP)

    Athletic II

    1. Kemal Uysal TUR
    2. Ruslan Gafiyatullin RUS
    3. Joseph Doutau FRA
    4. Dietmar Haubold GER
    5. Romeo Zon BEL
    6. Waleed Alkhadar NED
    7. Albano Larios ESP
    8. Anthony Saint-Auret FRA
    9. David Carta FRA
    10. Ernesto Cruz PHI

    out of Top 10:
    Marius Nordfjellmark (NOR), Steve Papps (NZL), Yakup Cavusgil (CYP), Tamas Vladar (HUN), Dian Mihaylov (BUL), Riza Sabay (TUR), Ethanim Martina (NED), Jaime Bermejo (ESP), Sinan Aydemir (TUR), Gürsel Tansel (CYP)

    Athletic I

    1. Maxime le Francois Baillard BEL
    2. Karolis Zilinskas LIT
    3. Alexandre Franchini FRA
    4. Didier Cappe FRA
    5. Ersin Adakli TUR
    6. Thomas Riedel GER
    7. Raul Lopez ESP
    8. Edwin Veuger NED
    9. Roberto Rodriguez ESP
    10. Richard Robinson GBR

    out of Top 10:
    Christopher Heum Bjolgernd (NOR), Jan Smirnovski (EST), Johannes Bezold (GER), Andreas Sosinski (GER), Imro Beuk (NED), Rick Ujfalussy (NZL), Jean Michal Fontaine-Worms (FRA), Oliver Papazios (GER), Leon Schmahl (GER), Ciprian Timpu (FRA), Antonio Dungo (PHI)

    Ms. Figure Over 35

    1. Brigitta Gróf HUN
    2. Anne Keränen FIN
    3. Ana Claudia Land BRA
    4. Violetta Timo ITA
    5. Leslie Louis ESP
    6. Alicia Santos ESP
    7. Sahar Adlouni ESP
    8. Isabelle Lebatteux FRA
    9. Kim Carter NZL
    10. Silvia Hahn GER

    out of Top 10:
    Sonja den Breems (NED), Farah Deobhakta (NZL), Carmen Spindler (GER), Maryline Ricosset (BEL), Bärbel Bach (GER), Maud Descheemaker (FRA), Karine Blanquet (FRA), Sandra van de Kamp (NED)

    Ms. Figure

    1. Anita Heß GER
    2. Serena Innocenti ITA
    3. Melanie Kuch GER
    4. Sylvia Reyss GER
    5. Maaika van den Berg-Schrader NED
    6. Sanela Terzo BIH
    7. Janine Haywood NZL
    8. Andrea van der Merbel GER
    9. Jennifer James NZL
    10. Sonata Illijonskiene LIT

    out of Top 10:
    Judith Albrecht (GER), Eugenia Gomez (ESP)

    Ms. Physique

    1. Sabine Knieriemen GER
    2. Zsuzsa Rákossine Szentgyörgyvári HUN
    3. Alicia Zayas ESP
    4. Gabriella Cecchi ITA
    5. Vera Safanyev ISR
    6. Souad Badrane BEL
    7. Olga Kourkouline ISR
    8. Danielle Findlay GBR
    9. Andrea Paasche GER
    10. Thoma Wüst GER

    out of Top 10:
    Michelle Cruz (PHI), Mariela Savova (BUL), Dhabia Lakbachi (FRA)

    Men Body IV

    1. Zsolt Major HUN
    2. Carlos Asensio ESP
    3. Hakan Gümüs TUR
    4. Albert Cuesta PHI
    5. Filippo Territo BEL
    6. Michael Cauchois FRA
    7. Satish Malusare IND
    8. Andrey Kolosov RUS
    9. William Baudroit FRA
    10. Nandkishor Madhav Shinde IND

    Men Body III

    1. Petr Vanis CZE
    2. Bela Kökeny HUN
    3. Ludovic Bogaert BEL
    4. Dennis Chou ESP
    5. Murat Gönül TUR
    6. Istvan Jenei FRA
    7. Mariusz Strelinski POL
    8. Martins Skujenieks LAT
    9. Dmitri Uiba EST
    10. Tibor Füzesi HUN

    out of Top 10:
    Ivan Bucher (SUI), Wojciech Nowak (GBR), Dimitry Lamy (FRA), Sebastien Ramassot (FRA), Frank Didelle (FRA), Christian Reipen (GER), Evgenj Schevchuk (RUS)

    Men Body II

    1. Peter Molnar HUN
    2. Roman Gavryshchuk UKR
    3. Dennis Riskis GER
    4. Rick Burnett RSA
    5. Sergii Babchuk UKR
    6. Igor Baykov RUS
    7. Muammer Gökmen TUR
    8. Riccardo Dankwardt GER
    9. Mehmet Kasap TUR
    10. Sami Oinonen FIN

    out of Top 10:
    Tudose Inut Aurel (ROM), Stephane Belotti (FRA), Enrique Martin (ESP), Oscar Navarro (ESP), Gri Alexandre (FRA), Raffelle Chirilli SUI), Adrian Parra Martin (ESP)

    Men Body I

    1. Felix Decker GER
    2. Murat Senyigit CYP
    3. Rob Reinaldo AUT
    4. Alexej Kauz GER
    5. Aram Meliksetyan RUS
    6. Petr Chalupny CZE
    7. Julian Grishajev LIT
    8. Gregor Tus GER
    9. Daniel Radosevic FRA
    10. Marco Sapigni ITA

    out of Top 10:
    Serkan Reisoglu (TUR), Marek Kalmus (EST), Bert Willemsen (NED), Arthur Dijkhuizen (NED), Milan Jensik (CZE), Ercan Kuruel (TUR), Kiro Feldmann (GER), Roman Ruder (GER), Giuseppe Milazzo (GER)

    Yarışma Resimleri İçin

    http://www.muscle-stars.com/competitions/10-2010/91-nac-ms-a-mr-universe-2010-in-hamburg.html
     
    Son düzenleme: 30 Kasım 2010
    draft, Akay ve ErcinTT bunu beğendi.
  2. ErcinTT
    Offline

    ErcinTT Yeni Üye

    Katılım:
    13 Kasım 2010
    Mesajlar:
    514
    Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Dedem yaşında adamlar var :) :)
     
  3. Vorenus
    Offline

    Vorenus Üye

    Katılım:
    31 Ekim 2010
    Mesajlar:
    345
    Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
  4. ErcinTT
    Offline

    ErcinTT Yeni Üye

    Katılım:
    13 Kasım 2010
    Mesajlar:
    514
    Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Bizim yan taraf ama onu görmedm hc :) Fen-Edebiyattayım bende.

    Türk ler bu işi iyice sardılar yakında mr.olypia da bile 1.miz cıkablr şaşırmamak lzm :)
     
    Vorenus bunu beğendi.
  5. ARNOLDschwarzeneggeR
    Offline

    ARNOLDschwarzeneggeR Üye

    Katılım:
    23 Temmuz 2007
    Mesajlar:
    1.226
    Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    haftanın 7 günü rekor spor salonunun önünden geçiyorum. hemen yukarısındaki parti binasına gitmek için :)
     
    Vorenus ve (silinen üye bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş