N.O için yaş aralığı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cli0gt tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cli0gt

cli0gt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak.BB.com da No ürünlerinin 21-22 yaşından sonra kullanılmasının daha yararlı olacağını söylemişler.21-22 yaşına kadar vücudun maksimum ATP'yi ürettiğini söylemişler.Ben Protein Tozu+Kreatin+Arjinin-Multi Vitamin kombinasyonu yapmak istiyorum yaşım 16 bu kombinasyondan bir etki görebilir miyim ? Yoksa kreatin ve arjinin den yaşımdan dolayı yarar sağlayamam mı ?

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

hayır göremezsin

3. cli0gt

cli0gt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için.Benim amacım kas kütlesi oluşturmak 8 aydır düzenli olarak antreman yapıyorum.Maksimum kas kütlesi için hangi supplementler daha çok işime yarar ?

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

sadece beslenme işine yarar
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Mayıs 2014 ---
    şöyle anlatıyım ne kadar geliştiğin ne kadar öğrendiğinle alakalıdır her yönüyle şimdi sen beslenme hakkında herşeyi öğrenmeye çalısmalısın ilk önce daha sonra günlük alman gerekenler konusunda eksik olan olan şeyleri bilmelisin neyi eksik alıosun neyi yanlış yapıosun ki tabiki baskalarının ne dediğine göre değil kendini ne kadar tanıdınla alakalı olarak daha sonra eksik olanı supplementten tamamlarsın tamamlıyamıorsan normal oalrak işte ozaman supplement sana fayda sağlar geliştirir ama geliştiren tek şey beslenmedir çünki acık vermıor olursun hemen hemen çoğu der sunu kullandım işe yaradı veya yaramadı işe yarıyan supplement değil işe yaramayan da supplement değil senin verim alıp almaman tamamen senin ne yediğin ne içtiğin ne yemediğin ne içmediğin ile alakalıdır yapman gereken supplement ten önce nasıl beslenilir onu öğrenmek

Son düzenleme: 12 Mayıs 2014
    ch1vas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş