NİTROFULL F1 Rezaleti

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gorkem12 tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaslar almadan once bayagi arastirdim belli bilgi yoktu bende glutaminini alayim dedim ve aldim nerdeyse bildigimiz nisatsayla unu birlestirmisler igrenc bi urun hocama sordum uzak dur dedi assadaki salonda bu les urunu kullanan elemanlar full kusmus zehirlenmisler ben bilgi ve bulgu bulamadim diye aldim basligida buyuk harflerle yazdim gordugunuz zaman kacin bu urunlerden hep para hem sagliniz icin

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    forumda bu ürün için yazılan kötü yorumlar oldukça fazla foruma baksaydın almazdın geçmiş olsun, zararın neresinden dönersen kardır.

3. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    O kadar baktım gozukmedı hiçbir yorum bende aldım napalım artık

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeş tüketici hakları mahkemesine başvur hileli ürün satılıyor diye

5. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 2 sene önce whey ini kullanmıştım bu markanın , cahildim 60 tl ye yaklaşık 5.500 lbs idi ve sanırım içinde nesquil veya kireç vardı :) ama geçen sene gördüm ambalaj değişimi yapmışlar 200 tl civarı gibi bir fiyat olmuş içeriğini bilmiyorum ama tavsiye de etmiyorum.

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Mesajım konuyu açan arkadaşı hedef almıyor.
    Nitrofull markasıyla alakalı senelerden beri bir dünya şikayet mesajları okudum, dinledim. Ancak bu marka hala hayatına devam edebiliyor.
    Burada bir mantık hatası var.
    Bu marka bu kadar kötü, sahtekar ise şimdiye kadar bu kadar çok şikayet dolayısı ile muhakkak kapatılmış olması gerekmez miydi?
    Bir dönem en azından protein tozları inanılmaz ucuzdu. Başka marka ürünlerin satıcıları sürekli olarak kötüleyip psikolojik bir etki mi yaratmaya çalışıyorlar yoksa sahiden bu kadar kötü olup Türkiye'nin başı bozukluğundan istifade hayatlarına devam mı ediyorlar anlayabilmiş değilim.

7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeş alacaksanız yabancı ürün alın bsn.optimum.universal vs vs. Bizim ülkemizde türk türke kaliteli birsey satmaz sebzenin meyvenin bile en iyisini yurt disina satip ithal 3-4 kalite sebze meyve yiyen bir milletiz o yuzden birakin bunlari. Adamlar gavur mavur ama iyi mal uretiyorlar insan hakkina girmiyor dedigim gibi eger bir protein tozuna 200 lira verecksen git yabanci urun al

8. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tüketici haklarına başvurursam cok ugraşırmıyım yada zararım ne olur kaybetme gıbı bı durumda yada kazanırsam ne kazanırım ?

9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  10. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    doğrudan tüketici mahkemesine başvurulamaz. görevsizlik verir. 2000 liranın altındaki uyuşmazlıklarda ilçe tüketici hakem heyetine, 3000 liranın altındaki uyuşmazlıklarda büyükşehirler hariç il tüketici hakem heyetine başvurulması zorunlu. büyükşehirlerde sınır 2000 lira.
    hakem heyetlerine başvuru halinde dilekçede ürünün ayıplı olduğu ileri sürülecek ve dönme, ayıp oranında indirim isteme, ayıpsız misli ile değiştirilme gibi seçimlik haklardan hangisinin talep edildiği belirtilecektir.
    seri malın ayıplı olduğunun tespiti için doğrudan tüketici mahkemesinde dava açılıp satışın durdurulması ve ürünlerin toplanması talebinde de bulunulabilir. ancak 150 liralık ürün için 400 küsür lira yargılama gideri çıkar.
    bana kalırsa en iyi yöntem tüketici dernekleriyle iletişime geçip araya bu dernekleri sokmak.
    http://www.tuketici.gov.tr/index.snet?wapp=dernekler_tr&open=5&cat=derneklerDER
    bunlardan birini arayıp bir görüşün isterseniz.

Sayfayı Paylaş