Muzkafa yağ yakımı günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Muzkafa tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Muzkafa

Muzkafa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kahvaltı: 2 yumurta+1dilim kepek ekmeği 50 gr lor peyniri 300ml yağsız süt VEYA 2 tam yumurta 1 yumurta beyazı+100gr yulaf 300ml yağsız süt

Ara öğün 1 : 400ml yağsız süt

Öğle yemeği:160 gr ton balığı+1 dilim kepek ekmeği 1 bardak kefir

Ara öğün 2:lor peyniri ve yoğurdu karıştırıp yerim (miktarı tam olarak bilmiyorum)

akşam:et,tavuk,sebze + az miktarda karbonhidrat(bulgur pilavı,kepekli makarna vb.) 1 bardak kefir

ara öğün 3: 4-5 çilek ve 300ml yağsız süt

Günde 3-4 litre su tüketirim

haftada 3-4 gün ağırlık ve 7 gün günde 30 ar dakika olmak üzere kardiyo yaparım düsük tempoda
    Ağırlık antrenmanlarından sonra whey alırım.

3 hafta kadar bu programı uyguladım bugün ölçüm yaptırdığımda kas kütlem 56.3 kg den 57.4 kg ye yükselmiş yağ oranım ise %15.7 den %13.5 e düşmüş 1.1 kg kası bu kadar kısa sürede almak imkansız biliyorum ama gelişme olduğu kesin :))

2. Muzkafa

Muzkafa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 gün aradan sonra tekrar başlıyorum 1 at devam ettireceğim

3. Muzkafa

Muzkafa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öğünlerde küçük bir değişiklik yaptım günde 5 öğün yiyorum her öğün 25-30 gram protein almak şartıyla örneğin:

Kahvaltı : 2tam yumurta 1 adet domates 50 gram beyaz peynir 300ml yağsız süt

ara öğün 1 : 2 adet kepek ekmeği bol peynir ve 200ml ayran

ara öğün 2 : yoğurt+lor karışımı 200ml yağsız süt

akşam yemeği: aynı şekilde et ,tavuk, kepekli pirinç vb

ara öğün 3: bir adet eti form kepekli bisküvi(30 gr karbonhidrat 6.7 gr protein) 400 ml yağsız süt

antrenman sonrası whey alırım.

19 gün sonra ölçüm yaptırcam tekrardan ve çok yakında yağ yakıcı kullanmaya başlayacağım

Sayfayı Paylaş