Mutant Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve diez tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 13
    65,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 5
    25,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    10,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. oshboshb

oshboshb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    almanyadan sipariş verdim iki paket birincisi bitti beslenme duzenimi degiştirmeden 2.5 kg kadar aldım.

Burako6 bunu beğendi.
  2. baking29

baking29 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    beslenme programın nedir?

3. medceza

medceza Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    u
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Şubat 2014 ---
    urunu antrenman sonrasi oldugu icin sut yerine su ile karistirip kullanmak dogru olurmu sizce?
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Şubat 2014 ---
    urunu antrenman sonrasi sut yerine su ile karistirip kullanmak dogru olurmu sizce?

4. oshboshb

oshboshb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    sabah 5 yumurta beyazı 2 tane de sarısını yiyorum.fındık ezmesi peynir ve bir dilim kepek ekmegi.saat 10.30 gibi bir servis mustant mass alıyorum.oglen okuldaysem eger yemekhanede her gun fix tas kebabı ve pirinç pilavı yiyorum.yanına elma veya muz 1.5 saat sonra tekrar bir servis mass gainer ve antremana gidiyorum.antreman sonrası bir adet muz + mutant mass gainer aksamda artık valide evde ne yaptıysa :) yatmadan once midemın durumuna baglı olarak mutant mass
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Şubat 2014 ---
    aksam evde mutlaka tavuk ve ya et olur onu atlamısım genelde haslama tavugum vardır kenarda

5. medceza

medceza Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Sen gunde 3servis almissin anladigim kadariyla.bu sekilde urun 3 gunde biter.bir kutu mu kullandin

6. oshboshb

oshboshb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bir servisten derken bir scoop yanı yanlış yazmısım sımdı farkına vardım

7. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    Mutant Türkiye ÖNEMLİ Duyuru !!!!

Türkiye de satılan Mutant Mass adlı ürün GDO içermektedir.

5977 Sayılı Biyogüvenlik Kanunu’nun 15. maddesi, gıdalarda GDO bulunduranlara 5 ila 12 yıl arasinda hapis cezası öngörüyor.

ISTE 5977 SAYILI BIYOGÜVENLIK KANUNU’NUN 15. MADDESI:

MADDE 15 – (1) GDO ve ürünlerini bu Kanun hükümlerine aykırı olarak ithal eden, üreten veya çevreye serbest bırakan kişi, beş yıldan on iki yıla kadar hapis ve on bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır.

GDO NEDİR ???

Kendi türünden ya da kendi türü dışındaki bir canlıdan gen aktarılarak bazı özellikleri değiştirilen bitki, hayvan ya da mikroorganizmalara "Genetiği değiştirilmiş organizma" (GDO) denir.

GDO'LAR NEDEN ZARARLI?

1. İnsan sağlığı

Alerjik reaksiyona neden oluyor.

Antibiyotik direncini zayıflatıyor.

Toksik etki yaratıyor.

2. Ekosistem

Normal ve organik tarımı tehdit ediyor.

Ne kadar uzak alanda olursa olsun rüzgar ve arılar yoluyla organik ürünlere de bulaşıyor.

GDO'lu tarım yapılan alanlardaki haşereleri yiyen kuşların türü tükeniyor. Canlı türleri açısından tehdit.

Bioçeşitliliği yok ediyor. GDO'lu ekinler, tozlaşma yoluyla aynı türden akrabalarının da genlerini değiştirebiliyor.

kulanmayı düşünen arkadaşları bilginderiyem bugün facebookta gezinirken gözüme takıldı

Mutant Türkiye | Facebook buda linki

Bekci bunu beğendi.
  8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Mutant bunu türkiyede kendisimi aciklamis?nicin böyle bisiy yapmis?sadece türkiyedeki satilanlardami GDO varmis?GDO varsa ithal izni verilirken bunlar kontrol edilmemismi?v.s v.s v.s diyerek bu sorulari uzatabilmek mümkün.

9. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    FİRMA yaptığı açıklamanın altına aşağıdaki yorumu girmiş benim anladığım internette abd yada farklı ülkelerden bavul ticaretiyle ülkemize gelmiş mutant ürünleri gdo lu

Mutant TürkiyeBızler Mutant Whey ve Mutant Mass ürünlerini Ülkemize getirdik ancak içeriğinde yapılan iki ayrı testte GDO çıktığı için ürünler GÜMRÜKTEN hiç bir zaman çıkmadılar ve geri gönderildiler. Piyasada halen satılmış ve satılmakda olan Mutant Mass ürünüyle firmamızın hiç bir alakası bulunmamaktadır.

Bekci bunu beğendi.
  10. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Hah simdi oldu,bütün sorular su anda cevaplanmis oldu.Garip olansa bildigim kadariyla piyasada epeydir satiliyor bu ürün,bukadar yüklü bir miktari distribütor firma getirmediyse ülkeye nasil girdi?cok garip.7 kg olandan bende kullandim fakat yurtdisinda oldugum icin tr den almadim,acaba nasilsa türkiyeye gidiyor diye kalitesiz gdo lu ürünmü göndermek istedi üretici firma nasilsa anlasilamz gibilerden?cünki gercekte böyle bisiy olsa yurt disindada satilmaz burda böyle seyler dahaSIKI takipte.

11. BOdy1985

BOdy1985 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    geçen bir yazıda okudum mutant disbritörü mutant ürünlerinde gdo oldugunu söylemekte ve ürünleri toplattıgını belirtmektedir. piyasadaki mutant ürünleri bizimle alakalı deildir demekte.

12. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Ürünün 2. 6.8kg lık olanını bitirmek üzereyim, etkisi gayet olumlu günde sadece 2 öğün (Kahvaltı+akşam yemeği) yiyebiliyorum ve kalori ihtiyacımın yarısını bundan karsılıyorum buna rağmen yağlanma olmaksızın 1 ayda 1.5 kg aldım tad olarak cikolatalı>çilek muz>vanilya

Sayfayı Paylaş