Musletech Hydroxycut Hardcore X Stix

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve smoke3535 tarafından 18 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 65
    47,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 55
    39,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 18
    13,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 66 üye.
  1. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ürün karaciğer hasarına yol açtığı için Amerika'da toplatılmasına rağmen Türkiye'de satılıyor[1]. Ayrıca ürünün üzerinde yazan "FDA tarafıdan denetlenmemiştir" ifadesi yalan, verdiğim linkte ürünle ilgili kullanılmaması yönünde uyarı yayınlandığını görüyorsunuz. Ayrıca MuscleTech'in HydroxyCut sitesinde bu ürünün birebir aynısını görmüyorsunuz, çünkü çürüğe ayrılan ürünü ancak buralarda satabiliyorlar.

cross bunu beğendi.
  2. Ayerten

Ayerten Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar...ben uzun zamandır forumu takip ediyorum ama sadece okuyordum.1 yıldır vg yapıyorum,öncesinde 3 yıl kadar tekvando geçmişim falan var.Neyse soruma geliyim, bugun hydroxcut stix aldım.Çok etkili bişey bekliyordum yorumları okuyunca ama sonuç hüsran sanki.Antrenmandan 15 dk önce içtim ve çok az etki gördüm.Antrenman sırasında ise gögüs ve biceps, sonrasında ise 30 dk cardio yaptım.Terleme oranım biraz arttı ama şapır şapır terlemedim yani.Şimdi asıl sorum neden bende etkili olmadı ve aynı anda 2 paket kullansam zararlı olur mu ?106kg dan 95 kg ya düştüm yaklaşık 6 ayda ve artık kilo vermem çok yavaşladı ürünü bu yüzden kullanıcam.Şu an yağ oranım %17 bu arada.

Son düzenleme: 1 Haziran 2012
  3. cross

cross Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    sweeneytodd su an ülkemizde satılan ürünlerin fda in yasakladigi ürünlerle ayni olduğuna emin misiniz?
    Bu ürünü ben de kullanmak istiyorum fakat yaşım dolayısıyle çekiniyorum 18 yaşındayım. Zarar verebilir mi? Daha önce mp assault kullandım o da enerji verici bi üründu ama creatin dolayısıyla su tutuyor kilo veremiyorum. Önümüzdeki ay gelmeden yağ yakıminda yol katetmek istiyorum. 4 pack kendini gösterdi sıra arzı endamda :)

4. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    FDA uyarısında adı geçip, Hydroxycut ana sayfadan kaybolup ******'de zuhur eden ürünün toplatılan ürün olup olmadını şirkette çalışmayan kimsenin 100% söyleyebileceğini sanmam. Ben de zaten sadece soruyorum "sizin de burnunuza kötü kokular geliyor mu?" diye. Ayrıca ürünle ilgili FDA değerlendirmesi var ama kutu üzerinde olmadığı yazıyor, sonuç, ya yalan söyleniyor ya da ürün eski yani toplatılan ürün.

Efedrin/Kafein bile kilo vermede bir yere kadar etkiliyken bu ürünlerden mucize beklememek lazım. Aşırı kiloluysanız daha etkili olabilir ama 4 pack çıkarmış(güçlü karın kasları varsa hala 25%'e kadar yağ olabilir), rampaya sarmış birinin düzgün bir diyetten/antreman programından başka (güvenli)çaresi olduğunu sanmıyorum.

Kafein tabletinin bizde satışı yasakmış(her yerde serbest halbuki), gariptir GNC'de Guarana ekstresi, Yeşil çay ekstresi, Hydroycut hepsinde var. Dahası kahvede ve enerji içeceklerinde fink atıyor ama dozajlı almak isteyince bulamıyorsunuz :) sporcular için 6mg/kilo tavsiye ediliyor. Bence başka hiç bir ıvır zıvıra gerek yok. Protein, Elzem yağlar(Real'de Udo's Choice var şiddetle tavsiye olunur), kafein kafi.

cross bunu beğendi.
  5. cross

cross Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    sayın SweeneyTodd bu önerdiğiniz şeyleri biraz daha açabilir misiniz? hydroxycut konusunda da ithalatçı firmayı aramayı düşünüyorum dediğiniz gibi bi şey olma ihtimali çok yüksek. türkiye 3. sınıf dünya ülkesi gibi avrupa ve amerikanın çöplüğü serbest pazarı gibi.

6. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Piyasa sayısız supplement var bunlara hakim olmak kafayı yemeden mümkün değil. Ben bu konuda Amerikalı Will Brink diye bir adamı dinliyorum. Supplement Bible(Supplement İncili) diye bir kitabı var. Amaçlarına göre(kas yapmak, yağ vermek, vs...) destek ürünlerini anlatıp değerlendirmiş. Kilo(yağ) verme için final tabloda şöyle diyor:

İşe yarar ürünler(tekrar yazayım, kilo verme için):
    1.E/C bazlı ürünler(efedrin ülkemizde yasak olduğundan bu maddeyi çizdik)
    2.Balık Yağı, Udo's Choice(optimal omega3-6-9 yağ karışımı), Keten tohumu yağı(Balık yağı her yerde, Udo Real Ümraniye Tepeüstü'nde, Keten tohumunu Macro Market Kanyon'da gördüm)
    3.Yeşil çay ekstresi(GNC'de var)
    4.Guggul(bir ot)/fosfat(nereden alınır bilmiyorum, kullanmadım)
    5.Tyrosine(Hydroxycut Harcore içinde var, ayrıca nerede bilmiyorum)

Eh işte ürünler(para vermeye değmeyebilir):
    1.CLA
    2.7-Keto DHEA
    3.Forskolin
    4.GMP
    5.Glucomanna
    6.Hoodia Gordonii
    7.5-HTP
    8.Peptide FM
    9.Synephrine
    10.Yohimbine(bunu steroid gurusu Dan Duchaine(rahmetli) de tavsiye eder BodyOpus kitabında)

İşe yaramazlar(kilo verme için) listesi uzun ama bir kaçını yazayım:
    Carnitine
    Cayenne (capsaicin)
    Acetyl-L-Carnitine
    Chromium
    Chitosan
    Co-enzyme Q10
    DHEA
    Evodiamine/evodia
    HCA
    Lipotropics
    Medium Chain Triglycerides
    Phaseolus vulgaris extract
    Phosphatidylserine
    Piperine
    Pyruvate
    Salvia sclarea
    Tetradecylthioacetic acid

cross bunu beğendi.
  7. cross

cross Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    SweeneyTodd çok teşekkür ederim carnitine almıştım ama etkisi çok olmadı zaten baya bi kişi kötülüyor. hydroxycut hakkındaki yeni bir haber olursa lütfen bilginizi esirgemeyin. iyi forumlar

8. xcax

xcax Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Broker
    Yer:
    35½ KSK
    bende kullanmaya başladım ama tam olarak nasıl kullanmam gerektiğini anlamadım sabahları spora gitmeden önce aç karnına içiyorum birde öğlen yemeğinden önce içiyorum yani günde 2defa içiyorum acaba doğru mu yapıyorum ayrıca yemeklerden sonra cla takviyesi kullanıyorum.

9. xcax

xcax Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Broker
    Yer:
    35½ KSK
    Hydroxycut Hardcore Ignition Stix (toz olan suda eriyen) İzlenimler:

Kısaca kendim: 24 yaşındayım şuan 92kilo 176cm boyundayım vucut yağ oranım %24 bel çevrem 98cm
    4yıl öncesine kadar düzenli salona giderdim 70 kilodaydım ciddi oranda vucut çıkartmıştım ama ekonomik durumlar ve üniversite nedeniyle dışarı gidince sporu bırakmıştım yani 4yıllık süre içinde düzensiz beslenme nedeniyle 92 93 kiloya çıktım şuan tekrar spora başladım ve bu ürünü herkesin rahat anlaması için terim kullanmadan 5günlük periyottaki izlenimlerimi ve bu ürünün etkilerini (diğer kombinasyonlar hariç) düz bir şekilde yazıcam.

15gündür spor yapıyorum fakat Hydroxycut desteğini kullanışımın 5.günündeyim. Sabahları aç karnına bir 500ml pet şişenin içine karıştırıp içiyorum (zaten kullanım talimatı öyle) 20 25dk bekleyip veya bekleme sırasında esneme gerilme gevşeme hareketleri yapıptıktan sonra spora başlıyorum kardiyo esnasında yani koşu, bisiklet ip atlama vs. tarzında çalışırken bir sıkıntı çıkarmadı yani bu tür aktivitelerde mide bulanması ve baş dönmesi yüksek çarpıntı göğüste ağrı nefes alamama tarzında bir sıkıntı olmadı; fakat salonda mekik şınav göğüs karın vs çalışırken yani aletli çalışmada ciddi derecede mide bulantısı hissettim. Bu nedenle 2.günden sonra içmeden hemen önce bir tatlı kaşığı zeytinyağ içmeye başladım mide boş olduğu için bu tür çalışmalarda zaten bol suyla içtiğiniz için ağzınıza geliyor içtiğiniz, o yüzden mide bulantısı oluyordu onu kesti şuan rahat rahat çalışıyorum. Tadını pek sevmeyebilirsiniz öksürük şurubu gibi bir tadı var suda eriyince kırmızı bir renk alıyor.

Performans olayına gelirsek toplamda spora başlayalı 15gün oldu 10gündür yağ yakmaya yönelik kardiyo ve az ağırlık sık tekrar çalışmam vardı ilacı 5gündür kullanıyorum yani; ben salon üyesiyim ama salonda koşu bandında hamster gibi koşmayı sevmediğim için sahilde sabahları deniz havası alarak koşuyorum 15gün öncesine kadar 92 93kiloluk vucutla hiç bir destek kullanmadan 5kmlik bir mesafeyi hafif-orta tempoda 1 saate yakın koşuyordum ve inanılmaz bacak ağrıları çekiyordum şuan aynı 5 km mesafeyi yine hafif-orta 35 40dk civarında koşuyorum enerji vermenin yanında baldır ve dizde ağrı hissetmiyorsunuz spor esnasında.

Terleme olayında pek bir artış görmedim ben önceden de çok terliyorum şimdide çok terliyorum ama 5gündür yani Hydroxycuttan sonra kokulu terlemeye başladım ama ter kokusu böyle pis değilde değişik bir koku yani böyle ilacın tadı gibi terliyorsunuz pis bir kokusu yok yanmış şeker gibi bir koku yani bende öyle bir durum oldu.

Koşumu tamamladıktan sonra salonda bisiklet ve ip atlama yapıyorum bunlar toplam 1.30saat sürüyor şuan 92 93kg de olduğum için gittiğim salona ait kalp hızımı ve tansiyonumu bilekten sürekli ölçen bir alet kullanıyorum kalp atışım koşu sırasında 160ı hiç geçmedi alet kalp ritim bozukluklarında uyarı veren bir alet zaten ama hiç uyarı vermedi o yüzden çarpıntı tarzında olay bünyeye göre değişir belki bende olmadı yani.
    kardiyo sırasında (koşu bisiklet ip atlama vs.) tarzındaki hareketlerden sonra salonda (kilo vermeye yönelik) az ağırlık sık tekrar uygulamalarımı yapıyorum aletlerde 1saat de onlar sürüyor. Hiçbir enerji kaybı hiç bir kas ağrısı yok bunları yaparken.
    Toplamda 2.30 saat çalışıyorum.

Spor sonrası hiç dikkat kaybı el titremesi unutkanlık vs tarzında sorunlar yaşamadım aksine spor sonrası yorgunluk ve isteksizlik kalmadı. Sabah spordan sonra kahvaltımı yapıp (protein ağırlıklı) Öğle yemeğinden önce bir set daha içiyorum 5gündür hep 2doz (2 pkaet) kullandım. 3tane kullanılmasının ticari olduğunu düşünüyorum ki hayli hayli yetiyor zaten 2 paket. Haftada 5gün spor yapıyorum kalan 2gün dinleniyorum. yani 5gün içiyorum 2gün içmiyoyurm

Hydroxycut Hardcore Ignition Stix Almadan önce tansiyon 12.3 7.8 kalp ritmi: 87 idi
    Spor esnasında tansiyon 13.4 8.6 kalp ritmi 140-160 idi
    Aldıktan 2.30 saat sonra (spor sonunda) tansiyon 12.8 7.2 kalp ritmi: 98

Bununla beraber asıl merak ettiğiniz kilo verdin mi olayına 15günlük süre içinde elbette kilo verdim ve bel çevremde incelme oldu ama şuan için bilerek cevap vermeyeceğim çünkü ilacı sadece 5gündür ondan kullanıyorum ayrıca 2.30 saat spor yapıyorum bunda ilacın etkisi nedir ne değildir diye yanlış bir algı oluşturmak istemem spor sırasında enerji verdiğini ve spor sonrası isteksizliği önlediğini için bile ilacı kullanabilirsiniz ama sporsuz sadece ilaçla kullanmanın bir matığı yok. sadece merak edilen konuların bir kısmına cevap verdiğimi düşünüyorum en azından şu aşamada. Kilo verme yağ yakma vs. olayları için kendim bir günlük yazmayı düşünüyorum ilerleyen günlerde oradan takip edebilirsiniz.

Son düzenleme: 10 Haziran 2012
    htsipit, kornman887 ve (silinen üye bunu beğendi.
  10. minnesota

minnesota Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunları ben mi yazdım diye hayrete düştüm hemen hemen boy kilo bile tutuyor bende 1.79 93 kiloyum..1 hafta oluyor bu ürünü kullanalı ve bende 2 paket kullanıyorum.Öğünlerden önce kullanın desede sabah aç karnına içmiyorum bende de mide bulantısı yapıyor öğleden sonra yada akşam içtiğim zaman ise yemketen yarım saat önce içiyorum.Tadı zamanala tiksinç gelmeye başlıyor ama kilo vermem gerekiyor katlanıyorum.Ben zamanında vucut çalıştığım vucut iyi sayılır sadece yağlanma oldu önce yağı yakıp biraz zayıflayıp sonra hafif ve sık çalışıcam çünkü genişlemek istemiyorum daha fazla..
    Bende herhangi bir sağlık sıkıntısı olmadı baş dönmesi unutkanlık vs, burdan etkilerini yazıcam kullanan ve kullanmaya başlamayı düşünen arkadaşlar için günler geçtikçe

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:27 ----------

Bence aç karnına kulanma sabahları, Kahvaltını yaptıktan sonra iç gün içerisinde iştahını kapatır en azından diğerinide öğlen yada akşam yemeğinden yarım saat önce iç..

11. Serratus

Serratus Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Aydın
    1 kutu kullandım (kutuda yazan ölçüde) hiçbir etki ya da faydasını görmedim. Normal diyet ve kardiyomla sürdürdüğüm yağ yakımında bir artış olmadı.

12. teamst

teamst Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar, diyet+kardio+ürün haftada 3-4 kilolardan bahsediliyor,formülden ürünü çıkartırsak zaten 3-4 çok rahat verebilirsiniz. Hadi bırakın 1 haftayı aynı kiloyu 2 haftada ürünsüz verin, içindeki madde önemli değil, hangi maddeyi vücudunuzun öğütebileceğinden fazla alırsanız hem karaciğeriniz hem böbrekleriniz hem kalbiniz yorulur, arabanızın motor yağını bile, motor yağ çubuğundaki max çizgisinden falza doldurursanız motoru çatlatma ihtimali vardır. Ben 5 ayda 16kilo verdim. Diyet yaptım ki şöyle; Sadece günde 10-15 çay bardağı çay içip 2 kesme şeker atıyordum, onu 4 te 1'e yani yarım şekere düşürdüm, 5 aydır ağzıma ekmek ve hamurişi sürmedim, hafta 3 gün antreman bunun 2 gününde 125kalori sadece koşu bantı o da koşmadan max 6.5km hız ile. Sadece çayıma attığım şekeri yarıma düşürmem beni günlük 35gr şekerden kurtardı, kalorisini siz hesaplayın. Diyetim Karatay diyetinin yaklaşık %60'I gibi bişey. Yani yapma dediklerini ile yap dediklerini kıyaslarsam kendi yaptıklarıma göre neredeyse Karatay kanunlarının yarısı bana 16kilo verdirdi. Bence antremanda kendimizi daha fazla yorarak, daha çok terleterek ve şeker ve undan uzak durup kardiyo yaptığımız takdirde zayıflamak için L-Carnitine'den başka ürüne gerek yok.

13. hrnbolat

hrnbolat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler hydroxycut diye ürün aldım nasıl kullanmam gerekiyor bilgi verirsenız sevınırım ama sadece akşamları spor yapıyorum sabah 9 akşam 6 işte oldugum için nasıl kullanmam gerekiyor

14. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hangi Hyydocut. Stix mi? hardcore elite mi?
    tam oalrak hangisi olduğun söylerseniz daha hızlı sonuç alırsınız.

15. gunnerg

gunnerg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese selamlar...
    Bır kutu kullandım ama kutu ustunde yazan gunde 2 pack degıl bır pack aldım.Bır pack ı bıle ıyı bır terletmeye enerjıye yettı.2.cı alsaydım ne oldur bılmıyorum:)O gun hıc uyuyamazdım herhalde.Sanırım son cıkan urunu yanı Hydroxycut elite gordugum kadarıyla Türkiye de şu anda yok buyuk ıhtımalle yakında gelır o da.Ama bu urunun toz olması yanı kana daha hızlı karısması etkınlıgını bıraz daha artırıyor dıgerlerıne gore...

16. taygunuzunay

taygunuzunay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    avcılar
    Merhabalar foruma yeni üye oldum kilo vermek amaçlı spora yazılmayı düşünüyorum full kardiyo yapacağım yaşım 22
    boy: 173
    kilo: 108.1
    boyun :43
    kol : 37 sağ 38
    omuz 118
    göğüs 120
    bel 114
    Kalça 113
    baldır 47
    ön kol 30
    bilek 20
    kilom cok fazla spora gitmeden önce sadece
    Muscletech Hydroxycut Hardcore X Stix - 40 Sticks Kullanmayı düşünüyorum
    ama bazıları her gün kullanın diyor acaba sadece spora giderkenmi kullanmalıyım yoksa devamlı mı kullanmalıyım çalıştığım iş biraz ağır indir kaldırı cok baskı öperetör yardımcısığım malzmelerin en düşüğü 15 20kg ağırlığında ve haftanın 3 günü 24 saat çalışıyorum 4 günü boşum 4 gün spor yapacağım nasıl olur yardımlarınızı bekliyorum

17. taygunuzunay

taygunuzunay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    avcılar
    Bu sbah ilk stix'imi ictim arkadaslardki gbi mide bulantisi ve bas agrisi bas donmesi falan olmadi terleme ve nabiz yukselmesi oldu nabzim spor falan yapmdm sadce merdiven ciktm 2 kat ictkten yaklasik bi 30 35dk snra nabzim 110 - 120 arasiydi kalp atislarm bira daha seri idi o kdr bence urun gayet iyi yrn spordaki degerleride yazarim sizlere

18. thot

thot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selamlar öncelikle.

yaklaşık 2 aylık diyetimde kilo verme durduğu için bu ürünü kullanmaya başladım. kullanacaklara önerim kesinlikle iyi bir egzersiz programı ve diyet ile birleştirin. çok kilom var spor pek yapmıyorum bu ürün iyi midir diye sorular komik geliyor.

her sabah 1 saat cardio yapıyorum. bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra performansım inanılmaz arttı. resmen koşu bandında zıplaya zıplaya koşuyorum. inanılmaz terliyorum. yaklaşık 30 dakika sonra etki ediyor. o yüzden min 15 dakika önce ürünü içmiş olun, 15 dakika sonra gelen patlamayı hissedeceksiniz. henüz daha ağırlık çalışmadım bu ürünü kullanarak ancak kesinlikle etki edecektir.

diyet programına başlar başlamaz bu ürünün kullanılmasından çok bence tıkandığınız zaman kullanmak daha iyi. tabi ki bu sizin tercihiniz. tadı fena değil. her sabah aç karna alıyorum, açığa çıkardığı enerjinin tamamını sabah cardio sunda harcadığım için gün içinde çarpıntı, mide bulantısı aşırı terleme gibi bir sorunum olmuyor. dediğim gibi, eğer bu ürünü kullancaksanız kesinlike egzersiz programı ile birleştirin. eğer günde iki tane alıp egzersiz yapmıyorsanız aşırı terleme, çarpıntı, baş ağrısı olması normal. ben 1 adet kullanıyorum ve 2 adete çıkarmayı düşünmüyorum.

herkese iyi çalışmalar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:54 ----------

ha ayrıca önceden liquid capsul hydroxycut hardcore kullanmış ve etkisini görememiş birisiyim. eğer siz de önceki termojeniklerden iyi etki alamadıysanız bunu bir deneyin derim. memnun kalacaksınız kesinlikle.

19. taygunuzunay

taygunuzunay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    avcılar
    bende senin gibi yapıyorum özel bir diyet yapmıyorum fakat yediklerime dikkat ediyorum ekmeği cok büyük ölcüde yok denecek kadar azalttım sadece spordan 30dk önce iciyorum 1saat 1.30 saat arası spor yapıyorum gayet mutluyum hiç bir yan etki yok gibi şuanlık haftanın 4 günü spor yapıyorum 3 günü 24 saat çalışıyorum işim biraz ağır olduğu icin iş içerisinde verdim ilk 8 10 kg arası şuanda hydroxycut ve sporla destekliyorum bunu mutluyum umutluyum şuan icin

20. ofof

ofof Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hemşire
    Yer:
    ADANA
    hydroxcut hardcore pro serisini 1 haftadır kullanıyorum ve izlenimlerim şöyle..
    ilk gün muhteşem enerji patlaması kahvaltıdan önce 1 adet yarım saat sonra kahvaltı 2 saat sonra yürüyüş.. saat 2 bir kapsül daha ardından yarım saat sonra 45 dakika cardio egzersiz... 1 böyle devam ettim 78 kiloydum şuan 75 kiloyum bence başarılı

Sayfayı Paylaş