Musletech Hydroxycut Hardcore X Stix

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve smoke3535 tarafından 18 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 65
    47,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 55
    39,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 18
    13,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 66 üye.
  1. trmad

trmad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Arkadaşlar ben bu ürünün ilk kutusunu bitirdim ve deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim çünkü almadan önce burdan okuyarak almıştım
    İyi Yanları:
    Kilo vermeye gerçekten çok yardımcı oluyor ben ilk hafta 5 gün antreman + hafif diyet ve bu ürünü günde 3 adet kullanarak 3 kilo verdim
    Ayrıca ürünün en sevdiğim yanı ciddi anlamda inanılmaz derecede enerji veriyor yorulmuyorsunuz günde 2.5 saat antreman yapıyorum bıraksalar bır okadar daha yaparım
    Yan Etkileri:
    Arkadaşlar gerçekten uyuma zorluğu çekiyorum 12 de yatağa giriyorum 2 de anca uyuyabılıyorum son stıxı saat 6 da kullanmama rağmen ve 3 saat antreman sonrası
    böyle bir uyku problemi yaşatıyor
    Ayrıca chest press makinasını sakın denemeyin çok fena çarpıntı yapıyor göğüs çalışmanızı tavsiye etmiyorum bu ürünü kullanırken çünkü ciddi çarpıntı yapıyor bir anda çok yüklenince özellikle göğüs kaslarına direk çarpıntı baş dönmesi yapıyor

Ama benim şahsi fikrim kilo vermek istiyenlerin kullanması herkeze saygılar bol şanslar

Bu arada arkadaşlar bu ürünü 40lık olanı var GNC shoplarda gold kart ile birlikte 120tl ye geliyor her ayın ilk haftası alırsanız
    normal ürün fiyatı 150 tl ve gold kartla ilk alımda 140 tl ye geliyor 20 tl kart çıkartma fiyatı olduğu için

Son düzenleme: 27 Ocak 2012
  2. Lb00n

Lb00n Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nereden sipariş verebiliriz bu ürünü ?

3. Slayer91

Slayer91 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pek bir bilgim yok ama sağlığa zararlımı bunlar?

4. sonkartal10

sonkartal10 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
  5. AkinSoyleyen

AkinSoyleyen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu üründen bende satın aldım ama dün 1 tane denedikten sonra gerçekten yan etkilerinin çokluğunu farkettim, bir defa inanılmaz enerji veriyor , tabir yerindeyse yerinizde duramıyorsunuz otursanız bile ayaklarınızı felan sallıyorsunuz.Çarpıntı ve baş dönmesi yapıyor , özellikle stic hemen vücuda karıştığı için anında hissediyorsunuz durumu.

Kesinlikle diyet'e yardımcıdır , çünkü çok enerjik oluyorsunuz çok terletiyor , ama bana göre vücudu çok yıpratır , özellikle kullananların böbrek ağrısı , spazm , kusma vs... yaşadığını okuyunca bıraktım , ayrıca hydroxycut'ın bir çok ürünü %90 diyebilirim yasaklı artık üretilmiyor diye biliyorum.

Şahsi kanaatim bırakın 1 ay sonra hedefinize ulaşın ama sağlığınıza zarar vermeyin.

6. ravana

ravana Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünü mp assaultla beraber karıştırıp idmandan 20 dkka önce içiyorum ve sadece 1 adet kullanıyorum günde. yağ oranı %11de %7 e düştüğü anda bırakıcam çünkü gerçekten kilo kaybetmek istemiyorum sadece yağ yakımını arttırmak istiyorum.

kullanma şeklim hakkında biri yorum yazarsa çok sevinirim. saygılar.

7. godibaka

godibaka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar iyi aksamlar bende yakında başlamak istiyorum boyum 190 kilo 114 diyet ve yağ yakici kullanicam bio tech 100.000 L-carnitine nasildir acaba bir bilginiz varmi? Cevabiniz için şimdiden teşekkürler..

8. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Ürünü öğlen yemekten önce kullanınca, yaklaşık 6-7 saat kadar sonra yapacağımız spor ve kardiyoda nasıl bir yarar sağlıyor ben bunu anlayamıyorum. Açıklayabilecek biri var mı?

9. slaids

slaids Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşlar bu urun gun ıcınde cok terleme yapıyormu?çalıstıgım ıcın boyle bı sıkıntım war yarıdımcı olursanız sevinirim

10. GsxR1000

GsxR1000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba,
    29 Mart 2012 itibariyle spora başladım, şuan boy:181 kilo:99 daha önce 6 ay kadar bb yapıp 3,5 sene kadar ara verdim. Yememe içmeme dikkat etmeyincede 85 kilodan 115 kiloya çıktım.Biraz gırtlağımı tutup birazda düzenli yürüyüş yapınca 101 kiloya düştüm ve spora başladım. Dediğim gibi şuan 99 kiloyum ama bel ve göğüs bölgesinde yağlarım biraz fazla... Sonuç olarak bana önerebileceğiniz yağ yakıcı ürünler nelerdir? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

11. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Kalite olarak çoğu yağ yakıcıdan iyidir bu ürün..yurtdışı forumlarında tek rakibi lipo6 olarak gösteriliyor.Kahveye alışkın değilsen ilk hafta yan etkisi fazla olur,bünye kafeine alışınca geçer.Kardiyo(HITT)+diet+bu sana istediğini verebilir.

GsxR1000 bunu beğendi.
  12. qxnadu

qxnadu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar merhaba.ben uzun bir zaman sporu bıraktım ve 99 kilodan 119 kiloya yükseldim.Boy 186 cm.yaklaşık 5 ay önce kardio ağırlıklı idmanlara başladım ve kilom şu anda 106 da kilitlendi.yardımcı olması açısından hydroxicur stix aldım.bugün kullanmaya başladıktan sonraki 3. günüm.sabah ve öğlen yemeklerden yarım saat önce yarım litre su ile karıştırıp alıyorum.bünyeden bünyeye değiştiğini düşünüyorum ancak bende aldıktan 2-3 saat sonra baş dönmesi yapıyor.özellikle öğlen aldıktan 2 saat sonra çok sarsıyor diyebilirim.hemen hemen hiç çay kahve kola içmeyen biriyim.vücudum kafeine çok duyarlı.ondan dolayı fazla etkilenmiş olabilirim.birkaç gün sonra vücut alıştıktan sonra geçeceğini düşünüyorum.gelişmeleri sizinle paylaşırım.

13. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben 1.86 boyunda şuan 130 kilodayım.Ürünü bitirdim.bana fazla kilo verdirmedi 1-1,5 kilo kadar verebildim.Ama kesinlikle çok terletiyor.ilk hafta zaten aşırı bir enerji ve konsantrasyon sağlıyor.
    1 paketi 4 bardak kahvedeki kafeini içeriyormuş ondan olsa sanırım.
    belki ben diet yapamadığım içindir.Haftaya power system licud 3000 mg başlıycam bakalım o nasıl?

14. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Hem diyet yapmadığını yazıp ürün fazla kilo verdirmedi demek nasıl bir şey?Ne bekliyordun burger'dan çıkmayıp belden 5 cm incelme mi?

15. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle burger tarzı yiyecekler tüketmem.Diyet yapmadım lakin neredeyse hiç ekmek,hamur işi yemedim.Sadece çok sıkı bir diyet uygulayamadım düzenli olarak.
    O gün evde ne çıktıysa onu yedim.
    Ayrıca O uslubunu düzelt.Kendince benim burgerdan çıkmadığımı felan yazmışsın.
    Bir önerin,yada söyleyeceğin varsa kibarca pozitif yaklaş.
    Magandalık yapma.Artist çocuğu oynama ki;bizde terbiyemizi sana karşı bozmayalım.

16. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    :D:D Burger'ı lafın gelişi yazdığımı anlayamiyacak kadar ''.AL'' isen sana daha bişey demiyorum:D:D Akşam akşam güldürdün..

Bi söylermisin artist çocuk ne oluyor?

17. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benle Ne hukukun varki lafın gelişi konuşuyorsun.Edebini takın.Ciddi ol.
    lakayıt hareketlerde bulunma.Sen laf olsun diye konuşacak kadar "G.D.Ş"isen bende lafı fazla uzatmıyorum.Konuşurken ciddi ol.tavsiyen varsa beyfendi gibi konuş.
    Ukelalık yapma.Adam OL.

18. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Dinime söven müslüman olsa ya neyse

Kapatalım bu konuyu mod'lar müdahale etmeden

19. GsxR1000

GsxR1000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Çok teşekkürler dostum. Ürünü temin edebileceğim güvenilir bir yer var mı?

20. mustafa_52933

mustafa_52933 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşım yeni çıkan ürünü al ben bence. Stix kulandım.yeni çıkan ürünüde kullanıyorum yani hardcore elite. Elite serisi ağır bi ürün ama performans artışı fark edilir derecede yükseldi bende.dolayısı ile daha fazla çalışıyorum.

Sayfayı Paylaş