Musletech Hydroxycut Hardcore X Stix

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve smoke3535 tarafından 18 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 65
    47,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 55
    39,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 18
    13,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 66 üye.
  1. smoke3535

smoke3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba musletech yeni bir urun cikarmis "hydroxycut x stix" bildigimiz hydroxycut x'den daha etkili oldugunu soylediler urunu dun aldim :shock: ama henuz kullanmadim urun hakkinda biligisi olan, kullanan arkadaslar etkilerini ve nasil kullandiklarini aktarirsa sevinirim.

2. punktazy

punktazy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    merhaba smoke3535 bende bu üründen 4 gündür kullanıyorum gerçekten çok ağır bir ürün likit olunca daha hızlı kana karışıyor içinde çok yüksek miktarda da kafein olduğu için biraz çarpıntı hafif baş dönmesi yapabiliyor cardio yaptığın günler ise aşırı derece terleme yapıyor hatta terde değil sanki vücuttan yağ çıkıyor ben sıkı bir diyet programı ile uyguluyorum 4 gün içinde nerdeyse 2 kilo verdim diyebilirim çok iyi bir ürün yan etkileri biraz kafa karıştırıcı ancak çok iyidumbelllls

iNFaZ100 bunu beğendi.
  3. svaroth

svaroth Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Kullananlardan gayet güzel yorumlar geliyo, şuan çok sert bi diyetteyim.Kısa sürede bende deniycem sanırım ürünü.

4. Soundcheck

Soundcheck Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanan arkadaşlar yorumlarınızı merak ediyorum ? sonuçlar nasıl acaba ?

5. jahoel

jahoel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kullanmaya başladım idman günlerinde tam 10 dakikadan sonra muhteşem bir ateş patlaması geliyor gayet güzel.

Günde 2 paket diyor bir sabah kahvaltısından önce birde ögle yemeğinden yarım saat öcne şeklinde alıyorum sizce doğrumu ve idman yapmadığımız off günlerde almaya devammı yoksa o günler içmemekmi gerekir ?

ayrıca bundanmı yoksa su tüketimi arttıgı içinmi bilmiyorum aşırı bir tuvalet modası çıktı :)

6. svaroth

svaroth Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    az önce ilk paketi kullandım, bir pakette spordan önce kullanıcam. şuan 76-77 kilo civarındayım.Sürekli güncellemeleri yaparım değişiklik vs olursa. ürün biraz pahalı ve günde 2-3 kullanımla 20 gün dayanmayacak. hydroxycut hardcore x pro series 120 kapsül kullanmıştım önceden. memnun kalmıştım umarım buda öyle etkili olur. ayrıca tadı çok güzel :D tatlı bişiler içmeyeli baya olmuştu :D

AngryHun ve iNFaZ100 bunu beğendi.
  7. svaroth

svaroth Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    3. günüm , ürün gerçekten inanılmaz. bi süredir sıkı diteye ve ağır spor a rağmen kilo verme sürecim biraz yavaşlamıştı. 77de takılmıştım. aynı diyet ve aynı spora devam ediyorum. doğrudan 75 e düştüm 3 günde. Cidden yardım ediyo kilo verme açısından. Koşarken performansımı da arttırdı.Diyetten dolayı 7. kilometrelere geldiğimde yoruluyordum. şimdi 8'i geçince aynı yorgunluğu hissediyorum. Ağır kardiyo yapmak şart eğer bu ürünü kullanıyorsak. Tek sorunu ürün biraz ağır, herkes kaldıramayabilir. Bende koşarken performans arttırdı ama koşudan sonra herzamanki gibi ağırlık öalışmaya başladığımda fena bi miğde bulantısı ve baş dönmesi yaptı. Herzamanki kaldırdığım ağırlıklarda çalışamadım, zorlandım. ilk gün o yüzden biraz zor oldu ama 2. gün pek bi sorun olmadı. Sanırım alışma süreciyle alakalı. Aynı şekilde spor + diyet + hydroxycut devam. 3. gün. 15 gün sonra 72nin altına inmeyi planlıyorum. Bakalım nasıl olcak.Yazarım gelişmeleri sık sık.

AngryHun ve iNFaZ100 bunu beğendi.
  8. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Gelişmeleri bekliyoruz.Benimde merak ettiğim 1-2 soru var.Yaklaşık kaç ml su ile karıştırarak içiyoruz?Bide etkisni içtikten kaç dakika sonra göstermeye başlıyor?

9. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxycut x stix kullanmayı düşünüyorum benim 92 kiloyum hızlı kilo vermek istiyorum acaba bu ürünü kullansam kilo verdikten sonra ürünü bırakınca tekrar kilo alırmıyım cevaplarınızı bekliyorum

10. soldierye

soldierye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ürün gerçekten çok etkili.Spor yaptığım günler 2 paket yapmadığım günlerde ise 1 paket kullanıyorum.Enerji ve odaklanma süper oluyor.Kardio yaparken yorulmak bilmiyorum içimde sanki nos açılıyor:)) düzgün diyet yapmamaya rağmen özellikle göbek bölgem baya inceldi. Yurt dışından supplement getirme yasaklandığından dolayı bence şuan Tr'deki en iyi yağ yakıcı likit olması büyük avantaj

htsipit ve iNFaZ100 bunu beğendi.
  11. ardaorcun

ardaorcun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bir kutu bitirdim, ama vucudum inanılmaz direnç gösterdi göğüs bel bölgemde kırmızı kırmızı noktalar çıktı..Ürün gerçekten sert kafein değeri yüksek ama işe de yarıyor, biraz diyet ve cardio ile 1 kutuda 5 kilo verdim.. ama devam etmeyi düşünmüyorum. çünkü Düzgün bir diyet ve düzgün bir programla da zayıflanabildiğini biliyorum...

htsipit ve iNFaZ100 bunu beğendi.
  12. ck23

ck23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu üründen ben de aldım biraz korkarak aldım fakat yorumların abartıldığını düşünüyorum ya da bünyeyle alakalı bir olay. 3-4 fincan kahve içtiğim zaman (koyu) ben de aşırı etki göstermişti ve koca gün zehir olmuştu fakat bunda günde iki kere almama rağmen bir etkisini göremiyorum. bunu içtikten sonra sigara içince hafif uyuşma oluo o kadar. ürün hap şeklinde değil 3ü bir arada gibi jelatinlerin içinde suya katıp içiyorsun tadı bildiğin sudafed yani iğrenç ama kimisine güzel gelebilir. kalp atışları çok hızlı ama sizi etkilicek şekilde değil elini koyunca hissediyosun. uyarılara harfiyen uyuyorum tabi ki zaten günde 4-5 litre su içiyodum bunu devam ettiriyorum saat 5den sonra almıyorum kesinlikle umarım sağlık açısından bir sorun yaşamam ben bu sporu sağlık için yapıyorum en başta.

yasaklanma meselesine gelince hydroxycut yasaklı bir ürün değildir arkadaşlar. yasaklanma haberlerinin tarihine bakmanız yeterli 2007-2008 senesini gösteriyor o zamanki içerikte efedrin maddesi vardı ve o dönemde efedrin maddesinin supplementlerde kullanımı tamamen yasaklandı ve hydroxycut farklı bir formul geliştirmiş buna bitkisel kokteyl diyolar. içinde kimyasal var mıdır yok mudur bilemiyorum fakat şuanki ürünlerin efedrin içermemesi nedeniyle kısa süreli kullanımlarda kalbe böbreğe karaciğere bir etkisi olduğunu sanmıyorum. içeriğine baktığımızda green tea exctract(hapları var now un falan) cafein vs. tarzı şeyler var. fakat muscletech'in her ürününe yaptığı muscletech special blend olayı bunda da var ve baskın madde o. ne yapıyosa o yapıyo diye düşünüyorum inşallah içine adam gibi şeyler koyuyolardır. :)

şuan 4. günüm kilom 77.6'da sabitlenmişti diyete ve ağır antremanlara rağmen bugün sabah tartıldım ve 75.8'e inmişim diyete devam ediyorum fakat kardiyoyu nerdeyse tamamen bitirdim içimden gelmiyo napıyım:) fakat haftada 5 kere yoğun şekilde idmana devam ediyorum yani kalori harcıyorum oturduğum yerde oturmuyorum yani. yağ yakmış olamam ama su bile attıysam devamında yağ yakımı başlıcak önceden o da olmuyordu dediğim gibi kitlenmişti.

üründen şuan için memnunum inşallah bir sorun çıkmaz.

Son düzenleme: 9 Aralık 2011
  13. trmad

trmad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    ürünü demin gnc shoptan aldım Gnc gold cardla 120 tl ye geldi haftaya perşembe günü diyet+antreman+hydroxycut x stix hadi hayırlısı :) günlüğümü takip edin haftaya buraya yazarım bendeki etkilerini

14. romeo35

romeo35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba bu ürün tek kelimeyle mükemmel diyebilirim.2.günüm bu.mucize supplement diyebiliriz.hem suyla karıştırdığımız için ve yemek öncesi içtiğimiz için tok tutuyor diyetini destekliyor hemde müthiş bir enerji patlaması yorulmak bilmiyosun :D biraz baş dönmesi hissediyosun ama yağ yakımı için değer :D tadıda çok güzel :D normalde ilk 2 gün 2 servis, 3 günden sonra 3 servise çıkarın diyor ama ürün çok pahalı öyle kullanırsak 14 gün gidiyor.ürünü aldığım yere ilk iki gün 1 servis, 3günden sonra 2 servis kullansam olur mu diye sordum hiç bir problem olmaz dediler.Kullanan arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsunuz yardımınızı bekliyorum? öyle kullanınca 20 gün filan gidiyo :D şuanda 94 kiloyum 1.78 boy gelişmeleri yazıcaam

15. almalibre

almalibre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar acaba bu ürün MİDE BULANTISI ve ÇARPINTI yapıyormu , şuan oxyelite pro kullanıyorum ve hiç yemek yemesem aramıcam o derece tok tutuyor v e asla mide bulantısı yapmıyor fakat bu ürünü denemek istiyorum .

16. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Fiyat olarak cidden baya pahalıya geliyor günlük hesaba vurunca. Deneyen arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa biz de fikir sahibi olabiliriz

17. romeo35

romeo35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlaaar merhaba.bugun 5. günüm. 84'ten 80.9 a düştüm.dediğim gibi tek kelimeyle müthiş bir supplement. çok sıkı bir diet ve kardio da var tabiki.başka kullanan arkadaşlar sizde etkilerini yazarsanız sevinirim. gelişmeleri yine yazacağım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:45 ----------

ayrıca arkadaşlar normalde ilk 2 gün 2 defa sonra 3 defa için yazıyor.öyle olunca bir kutu az dayanıyor ve pahalıya geliyor diye ben hergün 2 tane içiyorum ve aynı etkiyi gösterdiğine emin olabilirsiniz ;)

dumbelllls bench_O thums:

18. almalibre

almalibre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    romeo35 mide bulantısı oluyor mu acaba ve ne kadar su ile alıyorsun lütfen cevaplarmısın , oxyelite pro kullanıyorum ve beslenme konusunda çok dikkatliyim ama eskiden kullandığım hydroxcut kapsüller kadar etkili gelmedi benim bünyeme ...

19. romeo35

romeo35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim yarım litrelik sular varya pet şişe işte onun içine koyup içiosun.mide bulantısı yapmıyor bünyeden bünyeye değişir tabiki.bende 1 kez oldu fena oldu o zamanda.totalde 4 kilo verdim bugun 10.günüm muhtemelen bunun 2 kilosu falan sudur cunku vucudum su toplamıstı. olsun tartıda az çıktıgını gördüğünde seviniosun :)) günde 3 defa yarım litrelik sularla içiosun tabi aralardada bol bol suyunu içmelisin.hangi ürününü kullanmıştın sen advanced mi yoksa yasaklanan ürün mü??

20. almalibre

almalibre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxcut hocam kırmızı şeffaf olandan hap olarak alıyordum pro diil düzü , tamam hocam bende gncden aldım bakalım nasıl olcak : ) midem bulanmasın ve açlık hissi olmasın yeter , oxyelite pro da abartı tokluk hissi var ve mide bulantısı yapmıyor ama pek yararıda olmadı ne yazık ki .

Sayfayı Paylaş