MuscleTech Phase8

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Kauss tarafından 9 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

58,3%
  2. Orta karar

30,6%
  3. Başarısız

11,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Neden olmasın hatta daha iyi..

fRaNtiCBjK bunu beğendi.
  2. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    kulanmış olup etkisini bizaat gördüğüm 3 proteinım nıtrotech phase 8 bsn snta 6 sıralamam

3. Egeync

Egeync Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha çok kilo aldırıcı bir protein iyi beslenme ve shane 8 ürünüyle 1 ay içinde kilom 71 den 75 oldu kas gelişiminde de etkili vücuda 8 saat boyunda protein salgılıyor

4. woodoo

woodoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ocak ayında bu ürünle ilgili yorum yazmıştım. şu an üçüncü kutumu kullanmaktayım ve bendeki etkisi çok iyi arkadaşlar. tavsiye edebileceğim bir ürün.

5. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Ürünün tadı güzel , şekerli . Kilo almak için iyi bi toz ama fazlada güvenmeyin yani orta karar bi protein tozu güzel karışıyo su içinde ama muscletech phase 8 in ölçeği diğerlerine göre biraz büyük ve bu yüzden biraz çabuk bitiyo başka da bi dezavantaji gelmiyo aklıma.

6. gulayb

gulayb Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    En son kullanmakta olduğum ürün. Daha önce Gaspari Myofusion, Optimum ve Genrise kullandım. Bunların arasında en memnun kaldığım ürün Phase 8 oldu, tadı Optimum Casein'in biraz daha az şekerlisi. Bana göre çok iyi, reçel yiyormuş gibi hissetmiyorsunuz ama Genrise kadar da nötr değil. Benim için en avantajlı tarafı, hızlı sindirilen Whey ile beraber Casein de içeriyor olması. Önceden gece yatarken Optimum Casein alıyordum 1 ölçek, şimdi sadece Phase 8 kullanıyorum.

Xrated bunu beğendi.
  7. mustimen

mustimen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba ben phase8 ürününü kullandım fakat bende bazı yan etkiler yaptı şöyle ki ürünü kullanmaya başladıktan sonra boğazımda yutkunurken takılma hissi oluştu sanırım troid bezimi şişiriyor bu ürün ayrıca çok şekerli ve reflü sorunum olduğu için ağzıma tatlı bi koku bırakıyor ve yaklaşık bir birbuçuk saat geçmiyor ben biraz tedirgin oldum boğaz şişmesi olayından ve o tozu bıraktım şimdi gold standart kullanıyorum buda şişme yaptı ama phase kadar değil. Kullandığım mikta spordan sonra 1 ölçek. Yaş 31 boy 179

8. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    ürünü abd'den aldırdım bir hafta sonra elime geçecek, yorumları yazarım. muscletech'in yeni platinum izole whey'i ile ve mhp dark matter - mhp glutamine ve dymatize casein ile kombine etmeyi düşünüyorum.

sabah - phase 8
    ant. hemen sonrası - dark matter
    ant. 45 dk sonrası - muscletech platinum izole
    yatmadan önce - dymatize casein + glutamine

Sayfayı Paylaş