MuscleTech NitroTech bumu yoksa MuscleTech wheymi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hector90 tarafından 8 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hector90

hector90 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba.protein tozu alacağım ama karar veremedim ilk defa alıyorum.6 aydır bu sporu yapıyorum. amerikadan getirtecegim hangisi sizce yada başka bi öneriniz varmıdır?

2. hector90

hector90 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada yazmayı unutmuşum.amerikadan getirteceğim fiyat önemli değil o kadar sonucta daha ucuza gelicek getirmişken iyisini getirteyim bari

3. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Amerikadan ürün getirtme şansınız varsa burada olmayan ürünleri getirtmeniz yararınıza olucaktır. Ayrıca protein tozlarında Amerika ve Türkiye arasında 30 40 lira bi fark oynuyor değmez ve getiren için işkence. Yükte hafif pahada ağır ürünleri getirtin.

Bu siteden ürünleri bi araştırın derim. http://www.bodybuilding.com/ Ben daha yeni con-cret ve craze getirttim burada olmayan. Ayrıca burada kampanyalar oluyor yakalayabilirseniz iyi olur.

4. hector90

hector90 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol tşk ederim.öyle diyorsanız peki türkiyeden alabilicegim markalar nelerdir sizin önerebiliceğiniz ve bunları internettenmi yoksa gidip biyerdenmi almam gerekiyor.kocaelide yaşıyorum bu arada

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:43 ----------

optimum gold whey 140 lira filan bu dedigin yerde yaklaşık 100 e geliyor sanırım değmez insanları yormaya

5. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Sitenin sponsoru supplementler.com yukarıda linki var oradaki ürünleri evine kadar getiriyolar. Onun dışında Kocaeli'ni bilmiyorum ama İstanbul'da satış yapan bir çok başka dükkan var. Boy kilo ve bu sporu ne kadar daha yapmayı düşündüğünüzü öğrenirsem daha sağlıklı yorumlar yapabilirim.

6. hector90

hector90 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    1.80 Boyundayım 72 kiloyum.şartllar müsade ettigi sürece yapacagım.daha önce 4 aylık bi yüzme geçmişimde var yakında yine başlayacagım 4 gün body 2 gün yüzme şeklinde

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:51 ----------

optimum satılmıyor sanırım burda

7. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Satılıyor fakat heryerde olmuyor distribütörü protein 7. Aratırsanız google da bulabilirsiniz. Madem devam ediceksiniz ileride(şu anda da kullanabilirsiniz) kreatin alıcaksınızdır muhtemelen. Bence promera markasının con-cret ürününden isteyin. Bardak kadar boyutu zaten getirene de sıkıntı olmaz. Ayrıca multivitamin desteği öneririm yine fiyatlar burada pahalı.

8. hector90

hector90 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kreatin ve vitamin olarak bişey almayı düşünmüyorum cünkü bildigim kadarıyla kreatin karbonhidrat desteği dimi ben yeterince karbonhidrat alıorum.şuanlık sadece protein düşünüyorum ama siz daha iyi bilirsiniz alsam dahamı iyi olur sizce

9. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Hayır karbonhidratlarla ilgisi yok.

Kreatine genel bakış https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kreatine-genel-bak-t10731.html
    Kreatin türleri https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kreatin-t-rlerine-genel-bak-t4345.html
    Kreatin monohidrat https://www.bodyforumtr.com/vbforum/creatine-monohydrate-bu-kadar-manyak-t1883.html

Ben de yeni sipariş verdiğim için yardımcı olayım istiyorum. Protein tozu istemeniz gereksiz getirene çok yük. 5lbs bi toz alıcaksınız 50 60 dolar (90-110 tl)civarı burada zaten 130 140 liradan tozlar başlıyor.

10. hector90

hector90 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hı pardon gainer olcaktı.. saolun verdiginiz bilgiler icin o zmn burdan muschle tech yada optimum alıcam ordanda bişeyler getirtcem karar verip

11. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Rica ederim herhangi bir sorunun olursa yazabilirsin. Kolay gelsin

hector90 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş