Muscletech Nitro-Tech

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 13 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

81,8%
  2. orta karar

15,4%
  3. Basarisiz

2,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 644 üye.
  1. Cem C.

Cem C. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bir kutu bitirdim verim aldım. Yanında Multipower BCAA Powder kullanıyorum. Sorum ürünün içeriğinde bulunan Kreatin ile ilgili. Kreatin'e bilindiği gibi belli bir kullanımdan sonra ara veriliyor. Nitrotech'e de aynı şekilde ara vermek gerekir mi? Tabi bir kutu bitirdikten sonra protein tozuna 1-2 hafta ara verip vücudu dinlendir derler ama benim özellikle sorum kreatin'den dolayı bir ara gerekli midir?

2. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    kana cabuk karıstıgını nasıl hisettinz nasıl bı duygu?

3. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar elimde olimpia bcaa ve glutamin var bu ürünleri nitro ile aynı shakerda alsam olur mu ?

4. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    kızgın çöllerden serin sulara atlamak gibi bişii
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ocak 2015 ---
    olur ben glutaminle beraber içiyordum
    ama bcaa ile whey ikiside protein, bcaa yı farklı zamanda kullansan daha iyi olur

5. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Supplement kullanimina baslamadan once buyuk bir beklentiye girmenin dogru olmadigi ortada. Etkileri itibariyle baska degiskenler eklendigindd ancak fayda sagliyorlar. O nedenle, bu urun beni cok tatmin etti diyemem.
    Kullanilabilir bi urun. Bunyesinde ihtiva ettigi kreatin disinda, onceden kullandigim optimum wheye kiyasla pek bi fark sezinleyemedim.

6. cernopitt

cernopitt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar yaklaşık 3 yıllık spor hayatımda 1.5 sene gibi bir süre boşluklarla geçti. İnat ettim yağlı 100 kilodan 75 kiloya zayıfladım 10 kg kas alarak 85 kgye çıktım supplement kullanmadan çok iyi beslenerek.Kendimi tatmin ettikten sonra kaslı gezmek spor yapmaktan daha cazip geldi 1 sene tadını çıkardım yedim içtim gezdim gima poşeti bile kaldırmadım. 1 sene boyunca pek fazla kilo almadım ama 1 senenin sonunda 2 ay içerisinde vücudumdaki inanılmaz yağlanma ve değişim beni çok şaşırttı. Hemen önlem aldım sproa tekrar başladım. Fakat eskisi kadar uğraşmak istemediğim için ( beslenmede ) supplementlere karar verdim . Muscletech İsole Whey protein + Mhp glutamine + BSN No-Xplode aldım . Protein tozu 2 kutu kullanmıştım 1 kutusu weider 1 kutusu muscle tech farklı farklı zamanlarda muscle tech çok etkili geldi bana belkide çalışmamdan kaynaklıydı. Bsn no-xplode inanılmaz bir ürün inanmyarak aldım mucizesine tanık oldum. Glutamin hakkında bilgim yokne proteini satan abi bunuda al dedi aldım. Simdi bu 3 ünü nasıl kombine etmeliyim. İlk başladığım zamanlarda bu forumdan çok şey öğrendim hepinize teşekkür ederim.
    90 kg 181 boy. Sabah 8-akşam 18:00 çalışıyorum spora akşam 19:00 gibi gidiyorum spordan çıkmam 21:00. İşten sonra dermanım olmuyo çoğu zaman bunun için nox kullanıyorum.
    Bir hayli yağlandım öncelikle yag verip forma kavuşmam lazım . 26 tane pantolondan sadece 1 tanesi oluyor. kötü bi durum :
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Şubat 2015 ---
    Merhabalar yaklaşık 3 yıllık spor hayatımda 1.5 sene gibi bir süre boşluklarla geçti. İnat ettim yağlı 100 kilodan 75 kiloya zayıfladım 10 kg kas alarak 85 kgye çıktım supplement kullanmadan çok iyi beslenerek.Kendimi tatmin ettikten sonra kaslı gezmek spor yapmaktan daha cazip geldi 1 sene tadını çıkardım yedim içtim gezdim gima poşeti bile kaldırmadım. 1 sene boyunca pek fazla kilo almadım ama 1 senenin sonunda 2 ay içerisinde vücudumdaki inanılmaz yağlanma ve değişim beni çok şaşırttı. Hemen önlem aldım sproa tekrar başladım. Fakat eskisi kadar uğraşmak istemediğim için ( beslenmede ) supplementlere karar verdim . Muscletech İsole Whey protein + Mhp glutamine + BSN No-Xplode aldım . Protein tozu 2 kutu kullanmıştım 1 kutusu weider 1 kutusu muscle tech farklı farklı zamanlarda muscle tech çok etkili geldi bana belkide çalışmamdan kaynaklıydı. Bsn no-xplode inanılmaz bir ürün inanmyarak aldım mucizesine tanık oldum. Glutamin hakkında bilgim yokne proteini satan abi bunuda al dedi aldım. Simdi bu 3 ünü nasıl kombine etmeliyim. İlk başladığım zamanlarda bu forumdan çok şey öğrendim hepinize teşekkür ederim.
    90 kg 181 boy. Sabah 8-akşam 18:00 çalışıyorum spora akşam 19:00 gibi gidiyorum spordan çıkmam 21:00. İşten sonra dermanım olmuyo çoğu zaman bunun için nox kullanıyorum.
    Bir hayli yağlandım öncelikle yag verip forma kavuşmam lazım . 26 tane pantolondan sadece 1 tanesi oluyor. kötü bi durum :

7. KEREM89

KEREM89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar dün decathlon dan aldım bu ürünü 1 porsyonu 37 gr diyor ama ölçeği 80 cc. nasıl ayarlıcaz bu ölçüyü ?

8. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    1 olcek 37 gr denk geliyor iste neyi ayarlayacaksiniz ?

9. KEREM89

KEREM89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yani şunu merak etmiştim
    1 ölçek 80cc = 37 gr ?

10. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Olcegi ona gore ayarlamislar yani hesap kitap yok :)

11. KEREM89

KEREM89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İnt hesapladığımda 80cc=80gr sonuç veriyo anlayamadım

12. Atabeyler.sis

Atabeyler.sis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Benim muscletech`den ölçek çıkmadı . acaba hiçbirindemi yok

13. KEREM89

KEREM89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Olması lazım kaşıkla kurcala diplerini

14. desperadoking

desperadoking Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bu ürünü almaya karar verdim
    yağ oranım yüksek o yüzden yağ yakıcı da kullanmak istiyorum doğru olur mu, olursa ne önerirsiniz...

15. fen0men0

fen0men0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    cc hacim birimidir. 1gr su 1 ccye denk gelir biz kaşığın içine su değil protein tozu koyuyoruz yani 37gr toz 80 ccye denk geliyormuş yoğunluğundan ötürü.

Atabeyler.sis bunu beğendi.
  16. Endenmer

Endenmer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech Nitrotech serisi şimdiye kadar kullandığım en iyi protein tozu. Bundan 3 yıl önce hacim için xtend ile kombine etmiştim, sonuçlar mükemmeldi.

17. gorkemkilic

gorkemkilic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Gnc de kampanya varmis 215e aldim. Uye bilgileri guncelleyince indirim yapiyorlar bilginize..

18. çakolata52

çakolata52 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hangı aromalısını aldınız

19. gorkemkilic

gorkemkilic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Cikolata aromalisini aldim.

20. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaslar ben ilk defa supplement almaya karar verdim muscletech nitro tech almayı düşünüyorum.ilk etap ta sadece bunu edinmeyi düşünüyorum.

bununla başlamam mantıklımı sizce?

suplementler.com da 1816 gram 240 tl pahalı geldi sanki öğrenciyim ama birşekilde alabilirim yinede sarsar şuan beni acaba daha uygun alma şansım varmı siz nerelerden temin ediyorsunuz?

Sayfayı Paylaş