Muscletech nitro-tech performance series + scivation xtend kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve srcn10 tarafından 22 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. srcn10

srcn10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba. Ben 3 senedir genelde yazları ve sınav dönemleri ara vererek bu sporu yapıyorum. Bu yaz 2 ay ara verdim. Şimdi de aradan sonraki 2. ayım bitmek üzere. Bu spora başladığımdan beri sadece 1 kutu qnt whey bitirdim. Onu da haftada sadece 3 gün antrenman sonrası 1 ölçek kullandığım için pek bir faydasını göremedim. Şimdi de nitro tech ve xtend kombinasyonu uygulamaya başlayacağım. Xtendi sadece antrenman sırasında kullanmayı düşünüyorum. Muscletechi de antrenman yapmadığım günler sabah kalkar kalkmaz 1 ölçek , yaptığım günlerde ise antrenman sonrası 1 ölçek , antrenmandan 40 dk kadar önce de 1 ölçek olarak kullanmayı düşünüyorum. Fakat genelde antrenman öncesi yerine sabah almanın daha çok tercih edildiğini okudum. Ama bunun içinde whey dışında kreatin de olduğu için antrenman öncesi almam bana daha çok güç verir gibi geliyor. Sizce on günlerde sabah 1 sonra 1 şeklinde mi almalıyım ? Yoksa önce ve sonra 1er olarak mı almalıyım ? Ya da 3. bir opsiyon olarak sabah yarım , ant. öncesi yarım , hemen sonra da 1 ölçek şeklinde almam daha mı uygun olur ? Şimdiden teşekkürler

2. Utk4n

Utk4n Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bana kalırsa sabah kahvaltımı yapar protein ihtiyacımı kahvaltıyla alırım yumurtadır vs. artık ne tercih ediyorsan sabahları kahvaltıda protein içerikli. Hemen antreman sonrası da vücudun yeterli durumda olduğu için whey içerim. Ama bu kilona da bağlı, kilon ile kombine şekilde protein desteği yapacaksan sabahları kalktığında whey içip ardından sağlam bir kahvaltı sonra idman sırasında xtend ve çıkışta whey. benim tavsiyem bu.
    Aynı kombineyi bende yapmıştım çünkü şimdi kreatin de ekledim öyle deneyeceğim vize bitişlerini bekliyorum :).

3. srcn10

srcn10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oncelikle cevap icin tesekkurler. Bana da sabah ve idman sonrasi mantikli geliyor fakat bu urunde kreatin de oldugu icin idman oncesi almanin idmanda daha iyi performans gostermemi saglayacagini dusundugum icin ikilemde kaldim. Ya da idman gunleri once ve sonra off gunlerde sadece sabah alsam iyi fayda alir miyim ?

4. Utk4n

Utk4n Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    O birikimle olabilecek bir şey, nox gibi 15 20 dakikada enerji veren bir ürün değil. Creatin alırken yükleme yapıyoruz, yüklemenin ( 15gr buluyor aldığımız kreatin miktarı günlük olarak ) 4. 5. günü güç kuvvet artışı hissediliyor tabi bünyeden bünyeye değişiklik gösterir. Bu konuya o kadar takılmana gerek yok o yüzden. Dedikleri gibi sabır işi baya :).

5. srcn10

srcn10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yani off gunlerde sadece sabah on gunlerde de sabah ve ant sonrası en iyisi olur diyosun

Sayfayı Paylaş